Komentāri
Ētikas komisija vērtēs Brigmaņa izteikumus, kuros viņš Kaimiņu nosauca par ”idiotu”
LETA

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) viens no līderiem – Saeimas deputāts Augusts Brigmanis – nosaucis kolēģi Artusu Kaimiņu par idiotu. Šodien parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija vērtēs Brigmaņa deputāta ētikas kodeksa pārkāpuma lietu.

Kaimiņš iesniedzis sevis filmēto video un 15. novembra Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdes stenogrammu, kurā starp abiem deputātiem raisījās asas diskusijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toreiz komisijas sēdē tika diskutēts par sadarbības iespējām starp Satversmes aizsardzības biroju un bijušās Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas pārstāvjiem.

Kaimiņš sēdē izteica pieļāvumu, ka arī Brigmanis varētu būt bijis saistīts ar VDK. Savukārt Brigmanis norādīja, ka saskaņā ar likumu neviens deputāts nevar būt saistīts ar VDK, un, reaģējot uz kolēģa izteikumiem, nosauca Kaimiņu par idiotu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl