Komentāri
Ētikas komisija vērtēs Brigmaņa izteikumus, kuros viņš Kaimiņu nosauca par ”idiotu”
LETA

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) viens no līderiem – Saeimas deputāts Augusts Brigmanis – nosaucis kolēģi Artusu Kaimiņu par idiotu. Šodien parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija vērtēs Brigmaņa deputāta ētikas kodeksa pārkāpuma lietu.

Kaimiņš iesniedzis sevis filmēto video un 15. novembra Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdes stenogrammu, kurā starp abiem deputātiem raisījās asas diskusijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toreiz komisijas sēdē tika diskutēts par sadarbības iespējām starp Satversmes aizsardzības biroju un bijušās Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas pārstāvjiem.

Kaimiņš sēdē izteica pieļāvumu, ka arī Brigmanis varētu būt bijis saistīts ar VDK. Savukārt Brigmanis norādīja, ka saskaņā ar likumu neviens deputāts nevar būt saistīts ar VDK, un, reaģējot uz kolēģa izteikumiem, nosauca Kaimiņu par idiotu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl