Ētikas komisija nesoda Brigmani par to, ka viņš nosaucis Kaimiņu par “idiotu”

3 komentāri

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien vērtēja deputāta Augusta Brigmaņa rīcību, nosaucot savu kolēģi Artusu Kaimiņu komisijas sēdē par idiotu. Komisija lēma, ka šoreiz nesodīs Brigmani, argumentējot – abi labi.

Komisijas deputāti uz sēdi bija pat rūpīgi gatavojušies, kāds bija atnesis Dostojevska grāmatu “Idiots”, tāpat arī tika apspriesta vārda “idiots” definīcija Senajā Grieķijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Artuss Kaimiņš bija iesniedzis sevis filmēto video un 15. novembra Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdes stenogrammu, kurā starp abiem deputātiem raisījās asas diskusijas. Šajā sēdē tika apspriesta Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisijas pārstāvju sadarbība ar Satversmes aizsardzības biroju.

Kaimiņš 15. novembra sēdē izteica pieļāvumu, ka arī Brigmanis varētu būt bijis saistīts ar VDK. Savukārt Brigmanis norādīja, ka saskaņā ar likumu neviens deputāts nevar būt saistīts ar VDK, un, reaģējot uz kolēģa izteikumiem, nosauca Kaimiņu par “idiotu”.

 

TOP komentāri

 • Jānis V.
  +3 +3 0

  Jānis V.

  Brigmanis taču ir partijas biedrs vēl no padomijas laikiem. Partija nomainīja nosaukumu, bet brigmanis un vēl daudzi citi veterāni to nepameta,bet Kaimiņš ir iedomājies ka verēs vinnēt šo veterānu. Savējie savējos arī tur nenodod, lai kāda salašņu varza tā nebūtu.
 • Augusta
  +4 +3 -1

  Augusta

  ...jo taču teica Brigmanis, nevis A.Kaimiņš. Būtu otrādi, tad tāda šmuce tiktu Kaimiņam sataisīta, ka maz neliktos. Bet te Augusts Brigmanis, ZZS veterāns un kas tik vēl ne! Saeimas dubultmorāle. Kauns par viņiem.
 • silvija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl