“Esmu sapratis, ka palīdzēt tas ir slikti,” Augulis pinas skaidrojumos par ģimenes auto

15 komentāri
“Esmu sapratis, ka palīdzēt tas ir slikti,” Augulis pinas skaidrojumos par ģimenes auto
Foto: LETA

Satiksmes ministrs Uldis Augulis apgalvo, ka nu jau bēdīgi slaveno ģimenes auto viņa znots Artjoms Grigorjans izmantojis kā darba auto, strādājot uzņēmumā “Euro Auto”.

Skaidrojot, kāpēc viņš pircis apdrošināšanas polisi sveša uzņēmuma automašīnai, Augulis “TV3 Ziņām” atzina, ka viņa lielākā kļūda esot vēlme palīdzēt cilvēkiem.

“Tagad es esmu sapratis, ka palīdzēt tas ir slikti,” Augulis akcentēja “TV3 Ziņām”.

Vēl vakar Auguļa birojā “TV3 Ziņām” apgalvoja, ka par satiksmes nozares darboņa un Auguļa senas paziņas Vernera Lūša savulaik vadītā uzņēmuma “Euro Auto” luksusa ”Renault Talisman Grandtour” ar valsts numuru KL9407 maksāta nomas maksa, taču šodien ministra skaidrojums bija jau cits.

To, ka Auguļa znots auto izmantojis darba vajadzībām, “TV3 Ziņām” apšaubīja bijušais “Euro Auto” darbinieks Guntis Grūbe, kurš KNAB lūdza pārbaudīt aizdomīgos darījumu. Pēc viņa teiktā Auguļa znots “Euro Auto” sācis strādāt pusgadu pēc tam, kad klientu vizināšanai paredzētais “Renault” no salona bija mīklaini pazudis.

Turklāt uz “Euro Auto” vārda minētais “Renault” bijis vien īsu brīdi, vēlāk to pārrakstot uz uzņēmumu “Baltijas autonoma”.

15 komentāri