Komentāri
Esmu gatavs pieņemt nepopulārus lēmumus un virzīt viņus valdībā, paziņo Vējonis
FOTO: LETA

”Kad stāšos Valsts prezidenta amatā, galvenā prioritāte būs drošība. No dažādiem aspektiem. NATO klātbūtnes pastiprināšana un neapšaubāmi, mūsu robežas stiprināšana. Strādāšu, lai mazinātu sociālo nevienlīdzību, reģionālo nevienlīdzību. Esmu ieinteresēts, lai visas politiskās partijas strādātu kopā,” pēc ievēlēšanas prezidenta amatā paziņoja Vējonis.

”Esmu gatavs pieņemt nepopulārus lēmumus un virzīt viņus valdībā. Mums ir problēmas izglītības un veselības jomā, ne vienmēr politiķi ir gatavi pieņemt nepopulārus lēmumus,” piebilda Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš akcentēja, ka arī labi apmaksātas darbavietas ir viņa mērķis. “Mēs vēlamies radīt tādu uzņēmējdarbības vidi Latvijā, kas stimulētu labi apmaksātu darbavietu rašanos, apturot iedzīvotāju aizbraukšanu no Latvijas. Plānoju strādāt šajos trijos galvenajos režīmos, mazinot nevienlīdzību,” klāstīja jaunievēlētais prezidents.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka visām politiskajām partijām jāstrādā kopā, lai panāktu turpmāku Latvijas valsts attīstību. “Ir jāveido konsultatīvās padomes. Es esmu gatavs pieņemt arī nepopulārus lēmumus, virzot tos valdībā, jo mums ir sasāpējušas problēmas izglītības un veselības jomās. Ne vienmēr politiķi ir gatavi uzņemties atbildību. Es esmu gatavs šos jautājumus virzīt, savādāk mēs nonāksim pie situācijas, ka kaut kādā brīdī konkrēto situāciju nebūs iespējams vērst par labu,” pauda Vējonis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl