Komentāri

Daudziem Latvijas iedzīvotājiem šobrīd ir atvaļinājums, un vismaz tikpat daudziem priekšā divas saulainas brīvdienas. Neapšaubāmi šādā laikā ir vērts atveldzēties ūdenī, taču tas jādara tā, lai izklaide nepārvērstos par traģēdiju. Vakar pirmajā sutīgajā dienā Latvijas ūdenstilpēs noslīkuši divi cilvēki.

Ozolniekos Iecavas upē noslīcis 30 gadus vecs vīrietis. Glābēji viņu no ūdens izvilkuši pēc tam, kad mediķus saukt palīgā jau bija par vēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Jūrmalā, Jaunķemeros, slīcis 30 gadus vecs atpūtnieks. Piecas glābēju laivas un krasta apsardze viņa ķermeni meklēja aptuveni stundu. Vietējiem ir aizdomas, ka viņš bijis tūrists, un droši vien nezinājis, ka uz piepūšamā matrača iepeldēt dziļi jūrā ir bīstami, turklāt ūdens ir ļoti auksts.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl