Komentāri

Daudziem Latvijas iedzīvotājiem šobrīd ir atvaļinājums, un vismaz tikpat daudziem priekšā divas saulainas brīvdienas. Neapšaubāmi šādā laikā ir vērts atveldzēties ūdenī, taču tas jādara tā, lai izklaide nepārvērstos par traģēdiju. Vakar pirmajā sutīgajā dienā Latvijas ūdenstilpēs noslīkuši divi cilvēki.

Ozolniekos Iecavas upē noslīcis 30 gadus vecs vīrietis. Glābēji viņu no ūdens izvilkuši pēc tam, kad mediķus saukt palīgā jau bija par vēlu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Jūrmalā, Jaunķemeros, slīcis 30 gadus vecs atpūtnieks. Piecas glābēju laivas un krasta apsardze viņa ķermeni meklēja aptuveni stundu. Vietējiem ir aizdomas, ka viņš bijis tūrists, un droši vien nezinājis, ka uz piepūšamā matrača iepeldēt dziļi jūrā ir bīstami, turklāt ūdens ir ļoti auksts.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl