“Es zinu piecus cilvēkus, kas šā ceļa dēļ ir zaudējuši dzīvību,” pieprasa Ērgļu ceļa remontu

12 komentāri
“Es zinu piecus cilvēkus, kas šā ceļa dēļ ir zaudējuši dzīvību,” pieprasa Ērgļu ceļa remontu
Foto: Jānis Zvērs

Šodien sākās parakstu vākšanas akcija “Stop ielāpiem! Paraksties par P4 atjaunošanu”. Ar šo akciju iedzīvotāji pievērš uzmanību valsts autoceļa P4 Rīga-Ērgļi sliktajam stāvoklim.

Ilgus gadus ropažnieki dzirdējuši solījumus, ka ceļu sakārtos – jau no laikiem, kad Satiksmes ministriju vadīja Ainārs Šlesers, bet tā arī to nav sagaidījuši. Tagad tiek solīts, ka nākamgad ceļu sāks remontēt, bet ropažnieki tam netic un ir gatavi ar skaļām akcijām pievērst uzmanību šim ceļam.

Paraksti tiks vākti vismaz mēnesi, un akcijas mērķis ir vērst plašāku uzmanību ceļa P4 stāvoklim. Pašvaldība norāda, ka ceļš nav piedzīvojis rekonstrukciju kopš tā izveidošanas, un akcentē tā nozīmību, savienojot galvaspilsētu un Vidzemes novadus.

TOP komentāri

 • Raivo Kalējnieks
  +4 +4 0

  Raivo Kalējnieks

  Nolikvidēja dzelzceļa pasažieru līniju Rīga-Ērgļi kādus 10 gadus atpakaļ un solija, ka ceļu savedīšot kārtībā. Diemžēl jauns ceļa segums izpalika uz Ērgļiem.
 • Gita Ceriņa
 • Tavs vārds
  +3 +3 0

  Tavs vārds

  Tad jau sanāk,ka nav jēgas remontēt ceļus.Visi brauks lēnāk un nebūs avāriju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl