12 komentāri
“Es zinu piecus cilvēkus, kas šā ceļa dēļ ir zaudējuši dzīvību,” pieprasa Ērgļu ceļa remontu
Foto: Jānis Zvērs

Šodien sākās parakstu vākšanas akcija “Stop ielāpiem! Paraksties par P4 atjaunošanu”. Ar šo akciju iedzīvotāji pievērš uzmanību valsts autoceļa P4 Rīga-Ērgļi sliktajam stāvoklim.

Ilgus gadus ropažnieki dzirdējuši solījumus, ka ceļu sakārtos – jau no laikiem, kad Satiksmes ministriju vadīja Ainārs Šlesers, bet tā arī to nav sagaidījuši. Tagad tiek solīts, ka nākamgad ceļu sāks remontēt, bet ropažnieki tam netic un ir gatavi ar skaļām akcijām pievērst uzmanību šim ceļam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paraksti tiks vākti vismaz mēnesi, un akcijas mērķis ir vērst plašāku uzmanību ceļa P4 stāvoklim. Pašvaldība norāda, ka ceļš nav piedzīvojis rekonstrukciju kopš tā izveidošanas, un akcentē tā nozīmību, savienojot galvaspilsētu un Vidzemes novadus.

TOP komentāri

 • Raivo Kalējnieks
  +4 +4 0

  Raivo Kalējnieks

  Nolikvidēja dzelzceļa pasažieru līniju Rīga-Ērgļi kādus 10 gadus atpakaļ un solija, ka ceļu savedīšot kārtībā. Diemžēl jauns ceļa segums izpalika uz Ērgļiem.
 • Gita Ceriņa
 • Tavs vārds
  +3 +3 0

  Tavs vārds

  Tad jau sanāk,ka nav jēgas remontēt ceļus.Visi brauks lēnāk un nebūs avāriju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl