ES atbildīgie ministri nosauc katras valsts skaitu, cik bēgļus plānots uzņemt

1 komentārs
ES atbildīgie ministri nosauc katras valsts skaitu, cik bēgļus plānots uzņemt
FOTO: SCANPIX

Latvija Eiropas Savienības (ES) iekšlietu ministru sanāksmē vakar vakarā nosaukusi konkrētu skaitli bēgļu skaita uzņemšanā – 250. Vakarnakt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis sarunā ar LNT rīta raidījumu 900 Sekundes informēja – Eiropas direktīva paredz, ka šie potenciālie bēgļi drīkstēs aicināt uzņemošajā valstī tikai sievu un bērnus.

Kozlovskis sacīja, ka jāņem vērā fakts, ka Ukrainā situācija var saasināties un bēgļi no šīs valsts var ierasties arī Baltijas valstīs, tāpēc tām var nākties lūgt citu valstu palīdzību. Šā fakta dēļ esot vien esot Latvijai jāpārtrauc politiskie ķīviņi par bēgļu uzņemšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar vakarā Eiropas savienības ministri vienojās, ka galīgais lēmums par bēgļu uzņemšanu pēc solidaritātes principa tiks pieņemts 20.jūlijā
Tikmēr Latvijā šis jautājums turpina dzīt ķīli koalīcijā.

Vakar sasauktā Saeimas ārkārtas sēde tika mākslīgi “norauta” ar neesošo kvorumu, un izskanējuši pārmetumi koalīcijas partneru vidū. Un tagad īss ieskats vakar politiķu asajos viedokļos par bēgļu jautājumu.

Zināms, ka Vācija uzņems 9000 patvēruma meklētāju, bet Francija  gatava uzņemt  gandrīz septiņus tūkstošus

TOP komentāri

  • Leviathan
    0 0 0

    Leviathan

    Neko no šiem mēsliem šeit! Nekādus bēgļus! Nekādas ģimenes!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl