EP vēlēšanas: daudzi iedzīvotāji nav saņēmuši paziņojumus par iecirkni, kurā būs jābalso

Iedzīvotāji sūdzas par to, ka nav saņēmuši vēlēšanu paziņojumus par iecirkni, kurā būs jābalso. Šajās Eiroparlamenta velēšanās šai problēmai esot masveida raksturs.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Sandra

  Sandra

  Tā ir patiesība.Neviens , šķiet, pat visā Latvijas republikā nav saņēmis paziņojumu uz ES vēlēšanām ar norādi, uz kuru vēlēšanu iecirkni jādodas balsot.Pirms vēlēšanām rīko konkursu paziņojumu izsūtīšanai.Ierasti uzvarot Latvijas pasts, bet šoreiz tas izdevies SIA Reller firmai.Firmai esot radušās problēmas līgto izpildīt.To izlasīju Limbažu, Salacgrivas,Alojas un Krimuldas novada laikrakstā ,, Auseklis".Par to tikšot piemērots sods -10 0/0 no līgtās summas, kas ir 311.750eiro.Tie, kuri darbojas internetā, to var uzzināt PMLP mājaslapā, savukārt pārējie- zvanot uz Centrālās vēlēšanu komisijas informatīvo tālruni 67049999.Ar cieņu Sandra.
 • Alz

  Alz

  Paskastite nav aizslegta. Šķiet megina ietekmet velesanu fezultatuz
 • Alz
 • Kārlis Kokins
 • Askolds Škenders

  Askolds Škenders

  Tā tiešām ir taisniba!Mājā kurā es dzīvoju ir ap 400 dzīvokļu un neviens nav saņēmis paziņojumu!Sliktākais tas,ka iecirknis kuršs kādreiz bija policijas sporta kompleksā ir likvidēts un uz dullo neaiziesi nekur,jo katram tak ir savs iecirknis.Domāju ka retais interesēsies kur ir viņa iecirknis,es to izdarīju,bet cik tādu vēl bus.Un zinu ka arī citi mani paziņas-draugi nav saņemuši,tā kā droši jau tā sliktajiem vēlēšanu reitingiem varēs ierindot arī šīs vēlēšanas!Patiesībā man par šo situāciju ir dusmas😠!Ja nevarat piegādāt paziņojumus,tad kāpēc ir jānosaka konkrets iecirknis!Ļaujiet tak vēlēt jebkurā iecirknī😠
 • Jan

  Jan

  Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks
 • Ērika Oša

  Ērika Oša

  Tā nu gan ir nepatiesība. Ļoti daudzi Āgenskalna iedzīvotāji nav saņēmuši uzaicinājumus uz vēlēšanām ( zinu, jo par šo tēmu apspriedām vietējā FB grupā) un mūsu rajonā tā nav "durvju kodu problēma". Manā pastkastītē sūtījumu var iemest no ielas puses.....nav pat jānāk pagalmā. 25. aprīlī uzrakstīju sūdzību Centrālajai vēlēšanu komisijai ( arī zvanīju), taču nekādas reakcijas.
 • Gundars Apkalns
 • Gints Jermacans
 • Girts Bandenieks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!