Eņģeļu pasaka. Aktieris Varis Vētra stāsta pasaku par trīs māsiņām

2 komentāri

Visi mēs ticam brīnumam. Mūsu līdzcilvēku labestība ir brīnumaina. Labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju rīkotāji saka lielu paldies par saziedotajiem 177 193,61 eiro, kas palīdzēs smagu slimību skartajiem bērniem dzīvot labāku un pilnvērtīgāku dzīvi. Ir jātic pasakām, jo tās varoņi dzīvo mums tepat līdzās…

Aktiera un dziesminieka stāstītās pasakas varones ir  trīs māsiņas. Pati jaunākā un mazākā vēlas kļūt par princesi, taču meitene ir tik maza, ka neder ne skaistās kleitas, ne sapņu kurpes, ne krāšņais princeses kronis. Un tad gar meitenītes logu naktī laidās Eņģelis…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Lai varētu dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, uz līdzcilvēku palīdzību cer vēl daudzi desmiti bērnu.

Tādēļ aicinām tevi ziedot labdarības akcijai Eņģeļi pār Latviju vēl līdz 31. janvārim uz Bērnu slimnīcas fonda mājas lapā bsf.lv redzamo bankas kontu, Rimi un Supernetto visā Latvijā, kā arī zvanot pa tālruni 90006486.

Paldies ikvienam bērnu sargeņģelim, kurš ziedo gada sirsnīgākajai akcijai Eņģeļi pār Latviju!

TOP komentāri

 • Jānis
  +2 +2 0

  Jānis

  Reiz dzīvoja kāds eņģelis. Viņš bija ārkārtīgi skaists, svēts un labs. No visiem eņģeļiem viņš bija Dievam vistuvākais. Viņu sauca par Iblisu.
  “Kāpēc tu mani tik maz mīli?” reiz Dievs viņam jautāja.
  “Es jūtos labāks par tevi,” Ibliss atbildēja Dieva.
  Reiz dzīvoja kāds cits eņģelis. viņš bija ļoti neglīts, neko nesaprata un nekam nebija derīgs. Dievs viņu iecēla vienā no visaugstākajām vietām eņģeļu hierarhijā.
  “Kapēc tu to dari?” citi eņģeļi viņam jautāja.
  “Viņš zina to, ko citi nezina,” Dievs eņģeļiem atbildēja.
  “Kas tas ir?” eņģeļi jautāja.
  “Viņš zina, ko nozīmē mana mīlestība, jo tas ir vienīgais iemesls, kāpēc vinš vispār var pastāvēt.”
  Pasaka par enģeliem.
 • Madara
  +1 +1 0

  Madara

  Kāda lietaina diena nolaidas enğelītis vinš pavēras loga un ieraudzīja mazu meitenīti.Enğelītis meitenītei jautāja kāpēc viņa tik bēdīga.Meitenīte uz enğelīti paskatījas un nodomāja .Būtu labi ja man varētu izveseļoties.Tad meitenīte pajautāja enğelītim vai viņš var viņai palīdzēt izveseļoties.Enğelītis meitenītei atbildēja kad viņš var palīdzēt meitenītei izveseļoties .Un ta enğelītis izdarīja un meitenīte izveseļojas un tētis un māmiņa bija ļoti priecīgi un pati meitenīte arī kad tagad ir vesela.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl