11 komentāri
Endijs Bērziņš: Mēs visi 270 ”Vairāk saules” darbinieki varam apsēsties pie melu detektora
Kaspars Krafts/F64

Pēc ”Vairāk saules” restorānos veiktajām kratīšanām uzņēmuma īpašnieks Endijs Bērziņš savā ”Facebook” profilā publicējis ierakstu, kurā galvo par visiem saviem darbiniekiem un ka šīs kratīšanas bijušas ļaunprātīga iejaukšanās viņu ikdienas darbā.

”Vakar, uzrunājot visus savus draugus ar lūgumu iesaistīties šajā lietā, es devu viņiem savu godavārdu, ka mēs to nedarām. Šajā valstī daudziem svešs un banāls ir šis godavārds, bet – ne man,” raksta Bērziņš, kurš piebilst, ja apsūdzības būtu patiesas, viņš uzrunātu savu advokātu, ne draugus.

”Mēs visi 270 ”Vairāk saules” darbinieki varam apsēsties pie melu detektora un to apliecināt, ka neviens nekad nav iejaucies kasēs, lai sagrozītu datus un apkrāptu valsti. Mani ļoti interesē, kādā veidā valsts un tās struktūras mēģinās attaisnoties par šīm 34 kratīšanām, 4 personu aizturēšanu un mūsu tēla graušanu,” ierakstu turpināja Bērziņš, kuram ir nojauta, ka arī policijas vadībai radīsies jautājumi par to, kur ir šīs operācijas rezultāti. ”Rezultātu nav un nebūs. Jo mēs to nedarām!”

Trešdien tika rīkota īpaša preses konference, kas norisinājās tiešsaistes formā, jo Bērziņš pašlaik atrodas Somijā. Tajā viņš atzina, ka šādi tiekot iznīcināts 17 gadu laikā lolots uzņēmums.

Uzzini vairāk par preses konferenci!

TOP komentāri

 • Salwis Stepinsch
  +15 +13 -2

  Salwis Stepinsch

  Tā Valsts dara jo alkatība aprij alkatību. Un mūsu valstij nosplauties uz parasto iedzīvotāju ja jūs neesiet pietuvināti Deputātu silitei. Cik ir Scadi salauzti iedzīvotāji vainoti likti cietumā. Un pēc tam it kā nekas nav bijis ✌️✌️✌️
 • Andis Kazāks
 • Sondra Vēze
  +5 +5 0

  Sondra Vēze

  Ja es ari taja bridi biju man atnema telefonu un nezinu vel.kad dabūšu atpakaļ, tadu piedzivojumu nebiju piedzivojusi.😣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl