Elksniņš: Visa valsts tiešām iebraukusi, atvainojiet, “pakaļā”!

8 komentāri

Amatu nosargājusi finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un viņas priekštecis, tagadējais labklājības ministrs Jānis Reirs. Saeima ir noraidījusi viņu demisijas pieprasījumu, ko bija izteikusi opozīcija.

Tās vērtējumā abiem ministriem ir jāuzņemas atbildība par haosu, pieņemot pēdējā brīža izmaiņas nodokļos. Pirms balsojuma debatēs galvenokārt uzstājās opozīcijas deputāti. Andrejs Elksniņš no partijas “Saskaņa” viedokli par to, ka jāatkāpjas būtu visai valdībai, pauda veidā, kas tika uztverts kā netiešs aicinājums uz vardarbību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Andrejs Elksniņš, Saeimas deputāts, “Saskaņa”

Visa valsts šajā visā ietvarā ir tiešām iebraukusi, atvainojiet, “pakaļā”! Tiešām, vārda tiešākajā nozīmē! Jūs baidāties saukt vārdus tiešajā nozīmē! Viss jau ir normāli. Ir atļauts. Jūs to esat legalizējuši. Būs nākamais vārds legalizēts. Man žēl šādos brīžos, ka mēs neesam, piemēram, Ķīnā. Paņemtu profilakses pēc, pāris nostādītu pie sienas, un mēs sāktu būvēt ceļus, sāktu būvēt rūpnīcas un viss būtu kārtībā. Mums būtu izaugsme.

Saeimas deputāte Ilze Viņķele (“Vienotība”) Elksniņa teikto vērtēja kā nepieņemamu.

Labklājības ministrs Jānis Reirs ar runu savai aizstāvībai neuzstājās, bet finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola gan kāpa Saeimas tribīnē.

Opozīcijas deputāti balsojumā palika mazākumā, turklāt daļa no opozicionāriem balsojumā nepiedalījās. Ar koalīcijas balsu vairākumu finanšu ministres un labklājības ministra demisijas pieprasījums tika noraidīts.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

 • arturs kukuls
  +4 +3 -1

  arturs kukuls

  Par to likšanu pie sienas. Nu nav tas demokrātiski. No otras puses- valstī, kur neviens neatbild par savārītajiem, atvainojiet, mēsliem, tas varētu būt stimuls neuzņemties to, par ko nav ne mazākās jēgas. Esi stulbs- nelien pie varas! Šitie mēsli turpināsies vēl gadus 30 vismaz, kamēr pēdējo komunistu atraugu ar kājām pa priekšu no Saeimas iznesīs!
 • haralds elceris
 • Skolnieciņš
  +1 +1 0

  Skolnieciņš

  Skolnieciņš 22.12.2016. 08:25
  Ko dod invalīdu mācīšana, ja tie neatradīs darbu un nesaņems vairāk par minimālo algu? Pie mums darba devēji ir ļoti netorelanti un bieži vien diskriminē cilvēku darba meklējumos. Latvijas valdība S*KĀ! Jo mans tēvs zaudēja darbu celtniecībā 2007.g. ziemā. Viņam bija astma un divi pārciesti insulti. #SAD LIFE Viņš meklēja darbu, rakstija CV, bet viss bija velti. Bezšaubām, skumji.... Nu, viņš visu laiku nodarbojās ar biškopību, tāpēc varēja izdzīvot kaut kā (VID p*sies prom no manas sētas, jo Tev zema ranga darbonis mēnesī saņem vairāk nekā mans paps gadā!). Vēlāk mani vecāki gan māte, gan tvs strādāja pašvaldības darbos un arī SIMTSLATNIEKOS! Laukos kaut kā bez naudas var izdzīvot, bet ejot tālāk Tu redzi bagātos un varenos.... Pēc tiem SIMTSLATNIEKIEM mana tēva veselība vel bišķu sabojājās. Pirms manas 7.klases viņš atrada darbu metāllūžņu uzņēmumā, kaut gan bija palīgstrādnieks, tomēr veica remontdarbus. Un nepiemērotu apstākļu dēļ viņa seja kļuva līdzīga kā VOLDEMORTAM, viss turējās uz ādas, augšlūpa bija beigta, bet deguns bija gandrīz vesels ar elpošanas grūtībām un mega asiņu daudzumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl