Komentāri

Pagājušās nakts vētra sagādājusi daudz darba elektromontieriem. Šorīt bez strāvas bija kopumā 14 000 Sadales tīklu klientu.

Vēja lauzti koki uz elektrības vadiem krituši visā Latvijā, tomēr vislielākie postījumi nodarīti Ziemeļvidzemē. Šīs dienas laikā teju visus bojājumus izdevies novērst, bet vēl vairāk nekā 1000 mājsaimniecību joprojām nav elektrības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Naktī uz sestdienu vētra bez elektrības atstāja 4000 sadales tīklu klientu, savukārt pagājušās nakts brāzmas elektroapgādes traucējumus izraisīja 14000 mājsaimniecību.

 

Visvairāk elektrības pārrāvumu bijis Vidzemē un Latgalē, tostarp Strenču, Mazsalacas, Olaines, Ilūkstes, Rēzeknes, Daugavpils un Krāslavas novados. Daudzviet koki uzkrituši tieši virsū elektrības stabiem, kuru nomaiņa radīja papildus kavēšanos elektrības piegādes atjaunošanā.

Uzņēmumā Sadales tīkls jau piektdien tika izsludināta operatīvā gatavība masveida vētras seku bojājumu novēršanai. Elektrolīniju remontos iesaistīta skopumā 170 brigādes.

Sadales tīkli informē, ka šobrīd lielākā daļa elektrības līniju bojājumi ir novērsti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl