Ekstrasensu cīņu uzvarētāja Džūlija Vanga precēties negrasās, jo viņai esot sava astrālā ģimene

13 komentāri
Ekstrasensu cīņu uzvarētāja Džūlija Vanga precēties negrasās, jo viņai esot sava astrālā ģimene
FOTO: Ekrānšāviņš

Tv3  kanālā  tiek pārraidīts Krievijā tapis šovs Ekstrasensu cīņas.  Nule kā pirms Ziemassvētkiem jau nofilmēts 15. sezonas noslēgums un paziņoti  uzvarētāji. Interesanti, ka 1.vietas ieguvēja ir fināliste no Latvijas Džūlija Vanga.

Džūlija Vanga ir dzimusi nelielā pilsētā Vācijā, bet savas dzīves laikā dzīvojusi vairākās valstīs, ilgstoši arī Krievijā. Tikai pirms diviem gadiem Džūlija pārcēlās uz dzīvi Latvijā.

Džūlija Vanga nav tikai ekstrasenss, bet arī dziesmu tekstu un mūzikas autore, stiliste, vizāžiste, modele, bet tagad veidojot arī savu smaržu līniju.

Šeit sadraudzējusies ar fotogrāfi Jūliju Dmitrenko, kura sekojusi līdzi arī Džūlijas gaitām visos šova Ekstrasensu cīņas raidījumos, un uzskata, ka draudzenes uzvara ir likumsakarīga.

”Es uzskatu, ka absolūti pelnīti, jo skatoties uz visiem pārējiem dalībniekiem, man uzreiz bija skaidrs, ka viņas izceļas daudz vairāk un viņai ir spējas,” stāsta Džūlijas draudzene.

”Viņa arī zīmēja zīmējumus ne tādus, kā citi bērni. Viņa sazinājās ar gariem vai ko tamlīdzīgu, redzēja to, ko citi neredz un visi, protams, to ievēroja. Es to dzirdēju no viņas mammas un citiem. Viņa pati stāstīja, rādīja savas fotogrāfijas, kuras var izsaukt mulsinošu reakciju. Viņa nebija parasts bērns,” piebilda Jeļena.

Jeļena norāda, ka Džūlija šobrīd nepieņem cilvēkus, kuri vēršas pēc palīdzības.

”Viņa neveic pieņemšanas. Viņa to uzreiz teikusi, bet cilvēki turpina viņu meklēt, zvana man, draugiem, cenšas dabūt viņas tālruņa numurus, viņa tos maina, lai viņai nezvanītu tik bieži,” stāsta Džūlijas draudzene.

Pati Džūlija sākotnēji nemaz nav gribējusi piedalīties šovā. ”Viņa saka, ka tas esot bijis viņas dzīvības vai nāves jautājums,” piebilst Jeļena.

”Man, protams, bija dažreiz dīvaina sajūta, dažreiz normāli,  mēs kaut kur ejam, sazināmies, kaut ko darām.  Dažreiz es sēžu, viņa uz manis skatās ar savām acīm, es domāju, ja es neko sliktu nedaru, man nav ļaunu nolūku, neko sliktu viņai negribu nodarīt, tad viņa to redz un mums ir normāla saskarsme. Ja cilvēks vēl viņai ļaunu vai skauž, tad viņam uzreiz paliks slikti, būs diskomforts, galva sāks sāpēs vai vēl kaut kas,” tā par Džuliju Vangu stāsta fotogrāfe.

Vairāk skaties pievienotajā video!

13 komentāri