13 komentāri

Tv3  kanālā  tiek pārraidīts Krievijā tapis šovs Ekstrasensu cīņas.  Nule kā pirms Ziemassvētkiem jau nofilmēts 15. sezonas noslēgums un paziņoti  uzvarētāji. Interesanti, ka 1.vietas ieguvēja ir fināliste no Latvijas Džūlija Vanga.

Džūlija Vanga ir dzimusi nelielā pilsētā Vācijā, bet savas dzīves laikā dzīvojusi vairākās valstīs, ilgstoši arī Krievijā. Tikai pirms diviem gadiem Džūlija pārcēlās uz dzīvi Latvijā.

Džūlija Vanga nav tikai ekstrasenss, bet arī dziesmu tekstu un mūzikas autore, stiliste, vizāžiste, modele, bet tagad veidojot arī savu smaržu līniju.

Šeit sadraudzējusies ar fotogrāfi Jūliju Dmitrenko, kura sekojusi līdzi arī Džūlijas gaitām visos šova Ekstrasensu cīņas raidījumos, un uzskata, ka draudzenes uzvara ir likumsakarīga.

”Es uzskatu, ka absolūti pelnīti, jo skatoties uz visiem pārējiem dalībniekiem, man uzreiz bija skaidrs, ka viņas izceļas daudz vairāk un viņai ir spējas,” stāsta Džūlijas draudzene.

”Viņa arī zīmēja zīmējumus ne tādus, kā citi bērni. Viņa sazinājās ar gariem vai ko tamlīdzīgu, redzēja to, ko citi neredz un visi, protams, to ievēroja. Es to dzirdēju no viņas mammas un citiem. Viņa pati stāstīja, rādīja savas fotogrāfijas, kuras var izsaukt mulsinošu reakciju. Viņa nebija parasts bērns,” piebilda Jeļena.

Jeļena norāda, ka Džūlija šobrīd nepieņem cilvēkus, kuri vēršas pēc palīdzības.

”Viņa neveic pieņemšanas. Viņa to uzreiz teikusi, bet cilvēki turpina viņu meklēt, zvana man, draugiem, cenšas dabūt viņas tālruņa numurus, viņa tos maina, lai viņai nezvanītu tik bieži,” stāsta Džūlijas draudzene.

Pati Džūlija sākotnēji nemaz nav gribējusi piedalīties šovā. ”Viņa saka, ka tas esot bijis viņas dzīvības vai nāves jautājums,” piebilst Jeļena.

”Man, protams, bija dažreiz dīvaina sajūta, dažreiz normāli,  mēs kaut kur ejam, sazināmies, kaut ko darām.  Dažreiz es sēžu, viņa uz manis skatās ar savām acīm, es domāju, ja es neko sliktu nedaru, man nav ļaunu nolūku, neko sliktu viņai negribu nodarīt, tad viņa to redz un mums ir normāla saskarsme. Ja cilvēks vēl viņai ļaunu vai skauž, tad viņam uzreiz paliks slikti, būs diskomforts, galva sāks sāpēs vai vēl kaut kas,” tā par Džuliju Vangu stāsta fotogrāfe.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • Eho
  +3 +3 0

  Eho

  Nezinu vai Tu vēlētos tādas spējas. Pirmām kārtām tāpēc, ka pie tā ir ļoti jāpierod, ka visu laiku kāds ir klāt (neprasot vai Tu to gribi vai nē) un Tavas maņas ir krietni jutīgākas kā pārējiem - Tu redzi un jūti visu apkārt. Otrs - Tu būsi melnā/baltā vārna - izcelsies starp visiem, lai arī ko Tu nedarītu. Treškārt - Tavs domu lidojums būs krasi atšķirīgs no visiem pārējiem - to uzreiz pamanīs + piepildīsies jebkuras lietas, ko Tu domā - arī tās, ko Tu negribētu, ka piepildās.

  Pirms ko tādu vēlēties - iesaku apdomāt vai esi tam gatavs.

  Džūlija ir apokaliptiska. Veiksmīgi ir tie, kuriem ar viņu izdodas sastapties pēc likteņa un vēl veiksmīgāki tie ar kuriem viņa draudzējas. Es viņu dievinu!
 • nedzirdigs
 • nedzirdigs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl