Ekstrasensi prognozē, ka pazudušais Renārs ir dzīvs

13 komentāri
Ekstrasensi prognozē, ka pazudušais Renārs ir dzīvs
FOTO: LETA

Brīvprātīgie, kas iesaistījušies jūrā ieskalotā kaitbordista Renara Mileika meklēšanā, nav zaudējuši cerības atrast kaitbordistu. Sociālajā tīklā Facebook izveidota grupa ar nosaukumu Atrodam Renāru. Cilvēki tiek aicināti dalīties ar jaunāko informāciju un iesaistīties meklēšanas darbos. 

Pazudušā Renāra meklēšanā palīdzība lūgta arī ekstrasensiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Informācija sociālajā tīklā Facebook liecina: ”ekstrasensu prognozes.. Dienas laikā to bijis daudz. Te meklējiet pie Mazirbes, te Saulkrastos, te Carnikavā, te vēl kaut kur. Kad gribas atrast – ķeramies pie pēdejā salmiņa.. Šobrīd pat ir uzmeklēta Ilona Kadre no kaimiņvalsts, kas sazināsies ar Renāra radiniekiem un mēs visi ceram uz info, kas beidzot vedīs uz pareizā ceļa..  Gaidām ziņas no Agitas… Pārejie var precizēt vai atkārtot sev zināmo gaišreģu teikto, jo tagad lai to atrastu un pārkopētu – dikti jāpiepūlas.. Īsāk sakot- te viss par un ap. Ekstrasensu pareģojumiem. Pagaidām tie bijuši pozitīvi. Ir dzīvs, elpo, atradīsim…,” citāts no Facebook grupas Atrodam Renāru.

TOP komentāri

 • esēnija
  0 0 0

  esēnija

  šo gimenīti pazīstu jau sen,,,loti jauka ģimene,,,,,,RENĀRS BIJA vecākais dēls!,,pavisam viņi butu trīs brāļi,,,,,,,bet kautkad 20.gadus ,vai pat vairāk atpakaļ,RENĀRA mammītei piedzima vēl viens jauks puisītis,kurš,1,5-2.gadu vecumā,,noslīka savā piemājas dīķī,,,,,,,,mammīte tikai uz mazu brīsniņu bija atstājusi puisīti laukā,,tikai uz mazu mirkliti,,,un lūk gadījās nelaime,,,UN ATKAL ŪDENS,,,,mazais noslīka dīķī ,bet RENĀRS....?,,GRIBAS JAUTĀT ,KĀPĒC SĪS JAUKĀS ĢIMENĪTES ,JAUKIE PUIŠI,NENODZĪVO LĪDZ SIRMAM VECUMAM,,,,vēl ir viens dēls,,,vai to ,tā īpašāk ,nevajadzētu ,uzraudzīt!?,,,,tas nav kāds lāsts!?
 • Jana.
  0 0 0

  Jana.

  Es nēesmu ekstrasens,bet puisis ir nosalis un miris.Tagad tik jāatrod,lai visiem mierīgāk ap sirdi un guldītu zemes klēpī.Viņa pārgalvība maksāja viņam dzīvību.Žēl,ka tā. ;-( Un atrast nevar,jo nav krastā,bet pie akmeņiem 200-300m.no krasta.
 • Chello

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl