Eksprezidents Andris Bērziņš saistību ar ZZS finansēšanas skandālu noraida

Komentāri

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš nekomentēs informāciju, ka arī viņa vārds varētu figurēt kriminālprocesā par partiju nelikumīgo finansēšanu, kurā aizturēts miljonārs Jūlijs Krūmiņš un Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS).

Atsaucoties uz neoficiālu informāciju, šodien žurnāls IR vēstīja, ka ZZS nelikumīgās finansēšanas krimināllietā figurē arī ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis un bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Andrim Bērziņam it kā esot uzticēts atrast turīgus formālos ziedotājus, kas īsto naudas devēju vietā pārskaitītu naudu ZZS priekšvēlēšanu kampaņai. Eksprezidents šo informāciju nekomentē, jo, kā pavēstījusi viņa sekretāre, tai neesot nekāda pamata.

Arī Brigmanis šo informāciju dēvē par nepatiesu. Sarunā ar TV3 Ziņām Brigmanis no ZZS finanšu darījumiem norobežojās.

Video

 

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl