Eksprezidents Andris Bērziņš saistību ar ZZS finansēšanas skandālu noraida

Komentāri

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš nekomentēs informāciju, ka arī viņa vārds varētu figurēt kriminālprocesā par partiju nelikumīgo finansēšanu, kurā aizturēts miljonārs Jūlijs Krūmiņš un Jūrmalas mērs Gatis Truksnis (ZZS).

Atsaucoties uz neoficiālu informāciju, šodien žurnāls IR vēstīja, ka ZZS nelikumīgās finansēšanas krimināllietā figurē arī ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis un bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Andrim Bērziņam it kā esot uzticēts atrast turīgus formālos ziedotājus, kas īsto naudas devēju vietā pārskaitītu naudu ZZS priekšvēlēšanu kampaņai. Eksprezidents šo informāciju nekomentē, jo, kā pavēstījusi viņa sekretāre, tai neesot nekāda pamata.

Arī Brigmanis šo informāciju dēvē par nepatiesu. Sarunā ar TV3 Ziņām Brigmanis no ZZS finanšu darījumiem norobežojās.

Video

 

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl