Ekspremjers: Krīze ir Dieva dāvana

Komentāri

Krīzi, kas Latvijai radusies Krievijas embargo ietekmē, būtu jāizmanto – krīze mobilizē cilvēkus un mazina strīdus valdībā, pauda bijušais Ministru prezidents Māris Gailis, nosaucot krīzi par ”Dieva dāvanu”.

Pašreizējās valdības darbs krīzes laikā vērtējams kā labs, taču, tuvojoties vēlēšanām, jūtams, ka lēmumi tiek pieņemti gausi un piesardzīgi, pauda bijušie Latvijas premjeri Māris Gailis un Vilis Krištopans intervijā raidījumā ”900 sekundes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA

Ekspremjers Māris Gailis:Tas, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus. Krīzi vajag izmantot, taču pirmo lielo krīzi mēs neizmantojām, tagad to vajadzētu darīt.

Piemēram, Latvijā nav operatīvi sākta informatīva kampaņa, kurā Latvijas iedzīvotājus aicinātu pirkt Latvijas piena produktus. Salīdzinājumam poļi nekavējoties sāka kampaņu, kurā aicināja poļus pirkt pašu valstī audzētos ābolus.

Tāpat tagad būtu īstais laiks samazināt pievienotās vērtības nodokli (PVN) pārtikas precēm un valdībai būtu aktīvāk jādarbojas šajā virzienā, uzskata bijušie premjerministri.

Portāls SKATIES jau ziņoja, ka Krievijas embargo ietekmē Latvijas dārzeņu audzētāji sākuši komposta kaudzēs mest sezonas preces, piemēram, ziedkāpostus un kabačus, LNT ”900 sekundēm” atzina kooperatīva “Mūsmāju dārzeņi” valdes priekšsēdētāja Edīte Strazdiņa. Savu dārzeņu iznīcināšanu ir sākuši dārzeņu audzētāji Pūrē, Dobelē un Jelgavā.

Krievijas Federālā zvejniecības aģentūra (“Rosribolovstvo”) ieteikusi Lauksaimniecības ministrijai paplašināt pagājušajā nedēļā rietumvalstīm noteikto pārtikas preču embargo, ietverot šajos sarakstos arī zivju konservus un zivju pārstrādes produkciju no Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Kā ziņots, Krievija 8.augustā noteikusi pilnīgu embargo liellopu gaļai, cūkgaļai, augļiem, dārzeņiem, mājputniem, zivīm, sieram, pienam un piena produktiem, kas tiek importēti no ES, ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu. Šajā sarakstā nav iekļautas šprotes, zivju un gaļas konservi, alkohols, kā arī saldējums.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl