Komentāri
Eksperts: Ryanair vidējā visu biļešu cena būs augstāka nekā iepriekš
FOTO: LETA

Turpmāk zemo cenu lidsabiedrības Ryanair vidējā visu biļešu pārdošanas cena būs augstāka nekā iepriekš, ņemot vērā, ka no 1. aprīļa visas aviokompānijas izmaksas – gan virszemes apkalpošana lidostās, gan arī drošības nodevas nomaksa – tiek iekļautas biļetes cenā, norādīja aviācijas eksperts Tālis Linkaits.

Viņš skaidro, ka Ryanair noteikti nav tā aviokompānija, kas būtu gatava kādā tirgū ilgstoši strādāt ar zaudējumiem. “Līdz ar to, tiklīdz kāds no maršrutiem neatmaksāsies, tas var tikt slēgts,” secina Linkaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš gan arī akcentē, ka, ja iepriekš visi Ryanair pasažieri maksāja vienādu drošības nodevu klāt pie savas biļetes cenas, tad tagad aviokompānijai ir iespēja variēt biļešu cenas – dažas biļetes mārketinga nolūkos pārdodot pat lētāk par šo drošības maksu, kamēr “vidējā visu biļešu pārdošanas cena noteikti būs augstāka nekā iepriekš”.

Linkaits arī norāda, ka drošības maksas iekļaušana biļetes cenā uzlabo Ryanair pasažieru ērtības, samazina arī Rīgas lidostai administratīvo slogu. “Izbeidzot iepriekšējo līgumu, visām aviokompānijām reģionā beidzot ir nodrošināti vienlīdzīgi “spēles noteikumi” un noņemts pamats potenciālām tiesvedībām par negodīgu konkurenci,” akcentē eksperts.

Kā ziņots, starptautiskā lidosta Rīga un zemo cenu lidsabiedrība Ryanair vienojušās par jaunā virszemes pakalpojumu līguma nosacījumiem,  informēja lidostā. Līguma parakstīšana esot tikai tehniskas dabas jautājums. Līgums tiks slēgts uz trim gadiem, taču plašāka informācija par līguma nosacījumiem netiks sniegta, jo tā ir konfidenciāla.

Lidostā arī uzsver, ka līguma nosacījumi neatšķiras no tiem, kas slēgti ar citām zemo cenu lidsabiedrībām.

Drošības nodeva, kuru līdz 1. aprīlim Ryanair pasažieri maksāja atsevišķi, joprojām ir spēkā, vienīgi Ryanair pasažieriem no 1.aprīļa tā vairs nav jāmaksā uz vietas lidostā neatkarīgi no biļetes iegādes datuma.

Kā ziņots, iepriekšējais – desmit gadu – Ryanair līgums ar lidostu beidzās 31. martā. Lidsabiedrība bija iesniegusi lidostai vasaras sarakstu, kurā apliecina, ka nodrošinās 55 lidojumus nedēļā, taču līdz šim nebija noslēgts jauns līgums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl