Komentāri

Varbūt mazliet drūma, bet pašreizējai situācijai atbilstoša. Tā eksperti vērtē Valsts prezidenta Andra Bērziņa 18. novembra uzrunu pie Brīvības pieminekļa. Prezidents teicis stingrus vārdus par Zolitūdes traģēdijas cēloņiem, taču bijis diplomātisks, runājot par Krievijas-Ukrainas konfliktu.

Varbūt mazāk svinīga, bet vairāk pārdomas rosinoša un ar klusuma brīdi vidū – tāda šogad bija Valsts prezidenta uzruna 18. novembrī. Tas arī saprotami, jo neatkarības svētki notika Zolitūdes traģēdijas pirmās gadadienas priekšvakarā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es domāju, ka tas bija tas, ko arī sagaidīja. Viņš bija ļoti stingrs un ass savos izteikumos. Par atbildībām, par to pašu alkatību, un viss. Kas liek domāt, ka tā bija mazāk kā svētku runa, bet jau vairāk kā ievadruna šiem piemiņas pasākumiem,” tā prezidenta runu raksturo politologs Filips Rajevskis.

Tomēr eksperti ievērojuši arī to, ka mazāk stingrs Andris Bērziņš bija, runājot par starptautisko situāciju. Prezidents norādījis uz konfliktiem pasaulē un Eiropā, taču izvairījies no Krievijas un Ukrainas nosaukumu lietošanas.

“Krievija un Ukraina runā netika minētas, nu, es to izskaidrotu ar prezidenta tādu ļoti stingro atbalstu Vācijas kancleres Angelas Merkeles izvēlētajam kursam attiecībās ar Krieviju,” norāda politologs Ojārs Skudra.

Tieši aicinājums būt iekšēji vienotiem, akcentējot Latvijas tautas kopību un apelējot pie dzimtenes un brīvības mīlestības, bijis motīvs, kas caurvija Andra Bērziņa runu. Kopumā tā bijusi pietiekami veiksmīga.

Turklāt eksperti atzīst, ka lai gan prezidenta runas dotības joprojām nav ideālas, tās tomēr manāmi uzlabojušās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl