Eksperiments: testējam vīriešus uz ceļa

1 komentārs
Eksperiments: testējam vīriešus uz ceļa
Foto: Kristenas personīgais arhīvs

Vai sieviete var pati saviem spēkiem nomainīt automašīnai riteni? Vai īsti vīrieši maz spēj mierīgi noskatīties uz izmisušu daiļā dzimuma būtni uz ceļa, kura ar savu spēkratu vairs netiek uz priekšu, jo viens no automašīnas riteņiem ir beigts un pagalam?

Autoskolā dāmas pieprasa praksi

Jaunajiem autovadītājiem pat eksāmenā ir teorijas jautājums – ka nomainīt automašīnai riteni. Pieredzējuši instruktori stāsta, ka nereti tieši topošās autovadītājas ir tās, kuras lūdz arī praktiskas nodarbības. Tomēr labā griba parasti nevainagojas panākumiem – ”atlaižot” ritenim skrūves viss praktiskais mācību process beidzas, jo šoferītēm vienkārši nav spēka.
Instruktoru ieteikums – ģimenes vīriešiem parādīt savām sievietēm instrumentu komplektā to uzgriežņa atslēgu, kura ir paredzēta skrūvei, kas ir citādāka nekā pārējās. Kā zināms, ritenim viena skrūve reizēm mēdz atšķirties, lai garnadži nevarētu tik viegli mašīnu atstāt bez riteņiem. Tad vīrieši, kuri piedāvāsies palīdzēt likstā nonākušajai dāmai, varēs riteni nomainīt bez problēmām.

Drifta karaliene ir mierīga

Drifta karaliene Kristena jeb Kristīne Staņēviča, braucot pa pilsētu, mašīnas bagāžniekā rezerves riteni nekad netur. Tikai, kad dodas tālākā ceļā. Pati likstu ar sava auto ratu uz ceļa nav piedzīvojusi, bet tiktu ar to galā. Tā ir viņas hobija specifika, kas prasa ”pārvaldīt situāciju”, ja mehāniķa nav klāt. Kristena uzskata, ja lāci var iemācīt braukt ar velosipēdu, tad arī sievieti var iemācīt nomainīt riteni. Galvenais ir labi instrumenti.

Eksperiments

Ir dzirdēti stāsti no autovadītājām, ka mūsu vīriešiem nereti var novērot džentlmeņa cienīgu īpašību trūkumu. Sieviete ar uzgriežņa atslēgu rokās var uz ceļa stāvēt, bēdīgi veroties uz zemē gulošo rezerves riteni, bet garām braucošajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem ne silts ne auksts. Tādēļ tiek veikts eksperiments pārbaudot, vai tiešām mūsu stiprais dzimums ir pelnījuši kaunināšanu un ”ierakstīšanu melnajā sarakstā.”

 

1 komentārs