Eksperiments: testējam vīriešus uz ceļa

Komentāri

Vai sieviete var pati saviem spēkiem nomainīt automašīnai riteni? Vai īsti vīrieši maz spēj mierīgi noskatīties uz izmisušu daiļā dzimuma būtni uz ceļa, kura ar savu spēkratu vairs netiek uz priekšu, jo viens no automašīnas riteņiem ir beigts un pagalam?

Autoskolā dāmas pieprasa praksi

Jaunajiem autovadītājiem pat eksāmenā ir teorijas jautājums – ka nomainīt automašīnai riteni. Pieredzējuši instruktori stāsta, ka nereti tieši topošās autovadītājas ir tās, kuras lūdz arī praktiskas nodarbības. Tomēr labā griba parasti nevainagojas panākumiem – ”atlaižot” ritenim skrūves viss praktiskais mācību process beidzas, jo šoferītēm vienkārši nav spēka.
Instruktoru ieteikums – ģimenes vīriešiem parādīt savām sievietēm instrumentu komplektā to uzgriežņa atslēgu, kura ir paredzēta skrūvei, kas ir citādāka nekā pārējās. Kā zināms, ritenim viena skrūve reizēm mēdz atšķirties, lai garnadži nevarētu tik viegli mašīnu atstāt bez riteņiem. Tad vīrieši, kuri piedāvāsies palīdzēt likstā nonākušajai dāmai, varēs riteni nomainīt bez problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drifta karaliene ir mierīga

Drifta karaliene Kristena jeb Kristīne Staņēviča, braucot pa pilsētu, mašīnas bagāžniekā rezerves riteni nekad netur. Tikai, kad dodas tālākā ceļā. Pati likstu ar sava auto ratu uz ceļa nav piedzīvojusi, bet tiktu ar to galā. Tā ir viņas hobija specifika, kas prasa ”pārvaldīt situāciju”, ja mehāniķa nav klāt. Kristena uzskata, ja lāci var iemācīt braukt ar velosipēdu, tad arī sievieti var iemācīt nomainīt riteni. Galvenais ir labi instrumenti.

Eksperiments

Ir dzirdēti stāsti no autovadītājām, ka mūsu vīriešiem nereti var novērot džentlmeņa cienīgu īpašību trūkumu. Sieviete ar uzgriežņa atslēgu rokās var uz ceļa stāvēt, bēdīgi veroties uz zemē gulošo rezerves riteni, bet garām braucošajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem ne silts ne auksts. Tādēļ tiek veikts eksperiments pārbaudot, vai tiešām mūsu stiprais dzimums ir pelnījuši kaunināšanu un ”ierakstīšanu melnajā sarakstā.”

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl