1 komentārs

Raidījums Bez Tabu veica eksperimentu un pārbaudīja, cik sarežģīti patlaban ir dienas laikā iekļūt Jūrmalas bērnudārzā Bitīte, kur aptuveni pirms gada netraucēti ienāca kāds vīrietis alkohola un narkotisko vielu reibumā un piekāva divas bērnudārza darbinieces.

Pēc šausminošā incidenta tika spriests par to, ka bērnudārzi dienas laikā ir jāslēdz ciet, kā arī jāaprīko ar kodu atslēgām. Raidījuma eksperimentā atklājās, ka darba dienas pievakarē ap plkst. 16.00 bērnudārzā Bitīte var iekļūt jebkurš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērnudārza vadība, jautāta, kadēļ vēl aizvien nav ieviesti stingrāki nosacījumi, sacīja, ka tas neesot atkarīgs no paša bērnudārza, bet gan no domes. “Solīja koda atslēgas, taču tie nav jautājumi, kas atkarīgi no mums. Pa dienu bērnudārza durvis ir aizslēgtas,” sacīja bērnudārzā.

Tikmēr Jūrmalas pilsētas domē norāda, ka pašlaik noteikumi paredz dienas laikā aizslēgtās durvis, un tas, ka bērnudārzā tās tiek atslēgtas vaļā jau plkst. 15.00, neatbilst noteikumiem.

Plašāk uzzini, skatoties video!

TOP komentāri

  • Stanmart
    0 0 0

    Stanmart

    Vai viņiem koka galvās nevarēja ienākt ideja par atslēgu dublikātu izdalīšanu visiem vecākiem, kam bērni šajā bērnudārzā???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl