Ekskluzīvi: Rīgas atkritumu monopolisti tiekas slavenajā “Šķēles namā” Dzirnavu ielā

6 komentāri
Ekskluzīvi: Rīgas atkritumu monopolisti tiekas slavenajā “Šķēles namā” Dzirnavu ielā
Ekrānšāviņš

“TV3 Ziņu” rīcībā nonākusi neoficiāla informācija, ka Rīgas atkritumu monopolista “Tīrīga” pārstāvji regulāri tiekas Andra Šķēles birojā.

Tikšanās notiek birojā Dzirnavu ielā, kur reģistrēti daudzi ar Šķēles ģimeni saistīti uzņēmumi. “TV3 Ziņu” filmēšanas grupai un pētnieciskās žurnālistikas centra “Re:Baltica” kolēģiem izdevās iemūžināt, kā dienu pēc Konkurences padomes lēmuma iesaldēt atkritumu monopolu Rīgā, uz Šķēles biroja namu agri no rīta devās visi Rīgas atkritumu biznesa galvenie “dūži” un Šķēles uzticības persona.

Otrdienas rītā, kad iepriekšējās dienas vakarā Konkurences padome paziņoja, ka Rīgas atkritumu monopola plāns tiek iesaldēts, atkrituma monopolisti parādās pie slavenā nama Dzirnavu ielā. Pirmie uz tikšanos pulksten 7:57 ierodas “Tīrīgas” valdes locekļi Guntars Levics un Valerijs Stankevičs. Viņi arī strādā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumā “Clean R”. Tas ir viens no privātajiem partneriem, kas pastarpināti – caur pilnsabiedrību CREB Rīga – kopā ar pašvaldību dibināja “Tīrīgu”.

Burtiski minūti vēlāk ierodas Gundars Kokarevičs, kurš pēc “Lursoft” datiem ir “Tīrīga” vienīgais patiesā labuma guvējs un padomes loceklis gan “Tīrīgā”, gan “Clean R”.

Aiz Kokoreviča seko “Clean R” padomes loceklis Harijs Krongorns. Krongornu kuluāros dēvē par Šķēles finansistu un galveno uzticības personu.

Jāpiebilst, ka gan “Clean R”, gan “Tīrīga” reģistrēti citā adresē – Vietalvas ielā 5.

Plašāk skatieties TV3 Ziņu sižetā!