Ekskluzīvi kadri: no Rīgas “deportē” 10 mežacūkas

Komentāri

Naktī no pirmdienas uz otrdienu mednieki Mangaļsalā, vietā, kur Daugava ietek jūrā, noķēruši 10 Rīgā mītošas mežacūkas.

Mednieki šos dzīvniekus ķer pašu veidotā, no kokiem un skujām darinātā būrī, kur ir izbērts ēdiens. Kad mežacūkas tajā iekāpj, durvis automātiski aizveras un medniekiem pienāk signāls, ka zvēri ir iekļuvuši slazdā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šonakt noķertās 10 mežacūkas jau ap pusdienlaiku tika izvestas no Rīgas un izlaistas mežā apmēram 30 kilometrus no viņu iepriekšējās mājvietas.

Mednieki norāda, ka mežacūkām tur ir normāla dzīves telpa, tāpēc neesot pamata domāt, ka tās varētu atgriezties Rīgā, jo šiem meža zvēriem neesot raksturīgi sirot tālāk par 5-10 kilometriem no mājvietas.

Foto

Šīs ir vēl jaunas cūkas, kurām aizvadītā vasara bija pirmā viņu mūžā.

Turklāt ir jaunas vietas, kur parādījušies mežacūku bari. Viena no pulcēšanās vietām ir Rīgas austrumu daļā starp Krustpils, Getliņu un  Granīta ielām. Ir vēl arī otri mežacūku iecienīti ganību lauki un meži Juglas ielas rajonā.

Lai arī Rīgā Āfrikas cūku mēris nav reģistrēts, mednieku skatījumā mežacūkas Rīgā iemaldās, bēgot no nāvējošās slimības.

Skaties pilnu LNT Ziņu sižetu, kā no Rīgas tika “deportētas” 10 mežacūkas!

Video

 

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl