Ekskluzīvi kadri: no Rīgas “deportē” 10 mežacūkas

Komentāri

Naktī no pirmdienas uz otrdienu mednieki Mangaļsalā, vietā, kur Daugava ietek jūrā, noķēruši 10 Rīgā mītošas mežacūkas.

Mednieki šos dzīvniekus ķer pašu veidotā, no kokiem un skujām darinātā būrī, kur ir izbērts ēdiens. Kad mežacūkas tajā iekāpj, durvis automātiski aizveras un medniekiem pienāk signāls, ka zvēri ir iekļuvuši slazdā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šonakt noķertās 10 mežacūkas jau ap pusdienlaiku tika izvestas no Rīgas un izlaistas mežā apmēram 30 kilometrus no viņu iepriekšējās mājvietas.

Mednieki norāda, ka mežacūkām tur ir normāla dzīves telpa, tāpēc neesot pamata domāt, ka tās varētu atgriezties Rīgā, jo šiem meža zvēriem neesot raksturīgi sirot tālāk par 5-10 kilometriem no mājvietas.

Foto

Šīs ir vēl jaunas cūkas, kurām aizvadītā vasara bija pirmā viņu mūžā.

Turklāt ir jaunas vietas, kur parādījušies mežacūku bari. Viena no pulcēšanās vietām ir Rīgas austrumu daļā starp Krustpils, Getliņu un  Granīta ielām. Ir vēl arī otri mežacūku iecienīti ganību lauki un meži Juglas ielas rajonā.

Lai arī Rīgā Āfrikas cūku mēris nav reģistrēts, mednieku skatījumā mežacūkas Rīgā iemaldās, bēgot no nāvējošās slimības.

Skaties pilnu LNT Ziņu sižetu, kā no Rīgas tika “deportētas” 10 mežacūkas!

Video

 

 

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl