Ekskluzīvi FOTO! Skaties, kā izskatās Stradiņa slimnīcas jaunajā korpusā

1 komentārs
Ekskluzīvi FOTO! Skaties, kā izskatās Stradiņa slimnīcas jaunajā korpusā
Foto: Ilze Vēbere

Patlaban Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas jaunajā korpusā notiek būvdarbu pabeigšana. TV3 ziņas paviesojās jaunajā ēkā, lai apskatītu, kā veicas darbi. Šobrīd ēkā tiek pabeigti galīgie apdares darbi, kā arī sistēmu darbības pārbaude un regulēšana.

Tiek prognozēts, ka slimnīca jauno korpusu saņems līdz pavasara beigām, lai jau vasarā jaunajās telpās varētu laist iekšā pirmos pacientus. Jau ziņots, ka projekta nodošana ekspluatācijā bija plānota jau šogad, bet tas nenotika. Tādēļ kopš 17. oktobra, kad bija jaunā korpusa pirmās kārtas nodošanas termiņš ekspluatācijā, būvniekam tiek piemērota soda nauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Soda naudas apmērs ir vairāk nekā 3000 eiro dienā, un tā tiek aprēķināta no neizpildīto darbu apjoma summas, norādīja Sīle. Līdz ar to kopš 17. oktobra soda naudas apjoms ir sasniedzis aptuveni 216 000 eiro.

Foto

Plašāk par Stradiņa slimnīcas jauno korpusu TV3 ziņās plkst. 19.00!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl