Komentāri
Ekskluzīvi aizkulišu foto; LNT Ziņu dienestam jauna studija
Publicitātes foto

LNT 20. sezonā skatītājus sagaida vairāki pārsteigumi. Viens no tiem ir LNT Ziņu dienesta jaunā, multifunkcionālā studija, kuras priekšrocības jau šorīt skatītāji varēja redzēt raidījumā 900 sekundes. Studija tapusi sadarbībā ar augsta līmeņa ārvalstu profesionāļiem. Izmaiņas būs ne tikai ziņu vizuālajā izskatā, bet arī pasniegšanas formā un veidā. Ieraugiet jaunās studijas veidolu jau šodien un turpmāk ik dienu LNT Ziņu dienesta raidījumos!

LNT Ziņu dienesta vadītāja Inese Kārkliņa

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

LNT Ziņu dienests darbu uzsāka dienā, kad skatītāji iepazinās ar kanālu LNT, un šoruden mēs svinam jau 20. sezonu. Nenoliedzami ir liels gandarījums, ka jubilejā LNT Ziņu dienests var pie skatītājiem doties jaunā veidolā. Ir notikušas vērienīgas pārmaiņas, pārbūve ilga vairākus mēnešus, un gala rezultātā mums ir jauns tēls ar daudz plašākām iespējām ik dienu stāstīt par svarīgāko. Jaunā studija un noformējums ļaus strādāt vēl profesionālāk un dinamiskāk.

Jaunajā multifunkcionālajā ziņu studijā, kuras veidošanā ņemtas vērā mūsdienu tendences, ir plašas digitālās iespējas, un arī grafiskais noformējums kļuvis dinamiskāks un vizuāli plašāks.

 LNT Ziņu dienesta žurnāliste un moderatore Ilze Dobele

Es ziņās esmu kopš pirmās dienas, bet šo gadu laikā ne reizi nav iestājusies rutīna, kā varētu likties skatītājiem, kas mūs redz ik rītu un vakaru jau gandrīz 20 gadus. Mēs, kopā ar kolēģiem, esam nepārtraukti mācījušies, pilnveidojušies un domājuši, kā būt tuvāk skatītājam. Jaunās iespējas un forma, mums liek vēl vairāk domāt par to, ar ko un kā piepildīt mūsu veidoto ziņu raidījumu saturu.

Piedāvājam ieskatīties studijas tapšanas foto!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl