Ekonomikas ministrija vairs nevēlas LIAA vadību uzticēt Ozolam

Ekonomikas ministrija (EM) lēmusi vairs neuzticēt Andrim Ozolam vadīt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un rīkos jaunu konkursu.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Inārs Zāģeris

  Inārs Zāģeris

  Ozolam sen jau bija jāaiziet,bet vai šoreiz sanāks,šaubos vai,jo "noderīgos idiotus" cenšas paturēt amatos. Viņš tāpat kā Kučnskis bijis noderīgs visiem.
 • Z Līvmane
 • Sarmīte Sausiņa

  Sarmīte Sausiņa

  Bija jau aizsēdējies. Cik Investīcijas ir uz viņa sirdsapziņas, kas aiziet garām . Tā iesēdējies, ka neparko negrib atlipt no sava krēsla. Abi ar Danu Reiznieci tik smejās kādas ziepes savārījuši. Lobē tik lielos . Ar savu progresivitāti sataisīja tādus algoritmus, ka cilvēks pat nespēj saprast kā tas dabūts gatavs lielajiem tad atcēla avansa maksājumus, kur tieši tiem bija jāpaliek, bet IIN maksātājiem algoritms sarēķina tādus avansa maksājumus, ka mati ceļas stāvus, tātad mērķis izputināt mazos, bet Dana tik smejās, kāda malace un tad vēl brauc pie cilvēkiem un visu laiku maļ vienu un to pašu uz riņķi kauns klausīties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!