Ekonomikas ministra demisija: “Vienotība” lems par amata kandidātiem

Komentāri

“Vienotība” pirmdien, 16. oktobrī, plāno lemt par kandidātu ekonomikas ministra amatam.

Jauns pretendents “Vienotībai” jāmeklē tāpēc, ka pašreizējais ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens nolēmis amatu pamest, lai kļūtu par “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms nebūs panākta vienošanās par jauno ekonomikas ministru, valdības vadītājs Māris Kučinskis nepieņems Ašeradena atlūgumu.

Neoficiāli tiek minēts, ka “Vienotība” amatam apsver trīs kandidātus – Rīgas domes deputātu Vilni Ķirsi, Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu un Labklājības ministrijas parlamentāro sekretāri Karinu Ploku.

Lai gan premjerministrs pirmdien no rīta intervijā LNT “900 sekundēm” atteicās komentēt šos iespējamos pretendentus, noprotams, ka neviens no neoficiāli nosauktajiem ekonomikas ministra amata kandidātiem Kučinski neapmierina.

Māris Kučinskis

Māris Kučinskis
premjerministrs, ZZS

Pie šīm sarunām konkrētāk ķersimies tikai tad, kad būs, par ko runāt. Protams, ka mani pirmie jautājumi būs par lielajiem projektiem, kas notiek ar tiem. Un tālāk būtu jāsāk sarunas par konkrētiem valdības rīcības plāna punktiem, kas ir ekonomikas ministra uzdevumā. Pagaidām man nešķiet, ka mēs būtu nonākuši pie īstā kandidāta.

Par ekonomikas ministra amata kandidātiem “Vienotības” valde plāno lemt sēdē, kas sāksies pirmdienas pēcpusdienā. Kā notikumi būs attīstījušies? Par to – LNT Ziņās pulksten 20.00!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl