Ekonomikas ministra demisija: “Vienotība” lems par amata kandidātiem

Komentāri

“Vienotība” pirmdien, 16. oktobrī, plāno lemt par kandidātu ekonomikas ministra amatam.

Jauns pretendents “Vienotībai” jāmeklē tāpēc, ka pašreizējais ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens nolēmis amatu pamest, lai kļūtu par “Vienotības” Saeimas frakcijas vadītāju.

Pirms nebūs panākta vienošanās par jauno ekonomikas ministru, valdības vadītājs Māris Kučinskis nepieņems Ašeradena atlūgumu.

Neoficiāli tiek minēts, ka “Vienotība” amatam apsver trīs kandidātus – Rīgas domes deputātu Vilni Ķirsi, Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu un Labklājības ministrijas parlamentāro sekretāri Karinu Ploku.

Lai gan premjerministrs pirmdien no rīta intervijā LNT “900 sekundēm” atteicās komentēt šos iespējamos pretendentus, noprotams, ka neviens no neoficiāli nosauktajiem ekonomikas ministra amata kandidātiem Kučinski neapmierina.

Māris Kučinskis

Māris Kučinskis
premjerministrs, ZZS

Pie šīm sarunām konkrētāk ķersimies tikai tad, kad būs, par ko runāt. Protams, ka mani pirmie jautājumi būs par lielajiem projektiem, kas notiek ar tiem. Un tālāk būtu jāsāk sarunas par konkrētiem valdības rīcības plāna punktiem, kas ir ekonomikas ministra uzdevumā. Pagaidām man nešķiet, ka mēs būtu nonākuši pie īstā kandidāta.

Par ekonomikas ministra amata kandidātiem “Vienotības” valde plāno lemt sēdē, kas sāksies pirmdienas pēcpusdienā. Kā notikumi būs attīstījušies? Par to – LNT Ziņās pulksten 20.00!

Lasi vēl