Komentāri

“Vienotībā” pašlaik vērtē trīs kandidātus ekonomikas ministra postenim. Amats drīzumā kļūs vakants, jo pašreizējais nozares ministrs Arvils Ašeradens plāno atgriezties Saeimā, lai vadītu “Vienotības” frakciju.

Kandidātu vārdus partijā oficiāli neatklāj, bet pēc LNT Ziņu rīcībā esošās informācijas, “Vienotībā” līdz šim apspriestas Rīgas domnieka Viļņa Ķirša, Labklājības ministrijas parlamentārās sekretāres Karinas Plokas un Ārlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Zandas Kalniņas-Lukaševicas kandidatūras. Ašeradens norāda, ka lēmumu par kandidātu “Vienotības” valde pieņems pirmdien. Tikmēr premjers Māris Kučinskis nolēmis vēl nesteigties ar Ašeradena demisijas pieņemšanu, jo vēlas zināt, ko “Vienotība” virzīs vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Māris Kučinskis
Ministru prezidents, ZZS

Pirms demisijas pieņemšanas, parakstīšanas man nav vienalga, kas notiek ar ekonomikas ministra pienākumu pildīšanu. Ir ļoti daudz svarīgu lielo lietu, kas ir EM dienaskārtībā – kaut vai Inčukalns, Liepājas Metalurgs, Lattelecom. Tāpat man ir ārkārtīgi svarīgi, lai cilvēks, kas būs viņa vietā, pilnībā piekristu tam rīcības plānam, kas ir valdībai, iesāktajām lietām, ko darīja ministrs.

Kučinskis arī norāda, ka Ašeradenam vajadzētu palikt amatā, līdz Saeima apstiprinās nākamā gada valsts budžetu. Ašeradens valdībā arī ieņem premjera biedra amatu. Kučinskis norāda, ka šis ir svarīgs amats, pārstāvot Latviju starptautiski, īpaši ekonomikas jomā. Vienlaikus Kučinskis uzsver, ka pēc Ašeradena aiziešanas no valdības premjera biedra postenis “Vienotībai” nepienāksies automātiski.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl