Eiropola “noziedznieku konkursā” no Latvijas uzvarējis “amfetamīna Dmitrijs”

1 komentārs
Eiropola “noziedznieku konkursā” no Latvijas uzvarējis “amfetamīna Dmitrijs”
Foto: LETA /EPA

Eiropola akcijā ar nosaukumu “Vēlētos, lai tu būtu šeit” izveidota interesanta pastkartīšu sērija. Katrai kartītei ir attiecīgās Eiropas valsts tradicionāla atpazīšanas zīme un īss sarkastisks aicinājums attiecīgās valsts meklētākajam noziedzniekam pašam pieteikties tuvākajā savas valsts policijas iecirknī.

Pārsvarā noziedznieki paveikuši slepkavības, narkonoziegumus. Lūk, kā savu “zeku” mājās aicina Austrija:

Dārgais Tibor! Kādu laiciņu neesi redzēts. Mums ir viena brīva vieta nākamajā slēpošanas braucienā. Lūdzu atgriezies, lai izbaudītu brīnišķīgos Alpus!

Foto: Ekrānuzņēmums

Karstasinīgie itāļi ir vēl daiļrunīgāki. Viņi noziedznieku aiz restēm vilina ar nostalģiju pēc picas un pastas.

Čau, Marko! Vai tad tev nepietrūkst īstā itāļu ēdiena, tāda, ko kāds tev pagatavojis ar mīlestību? Nāc atpakaļ uz saules skūpstītajiem krastiem pēc autentiska ēdiena un pieredzes, kuru nekad neaizmirsīsi!

Foto: ekrānuzņēmums

No Latvijas šajā savdabīgajā noziedznieku konkursā deleģēts 37 gadus vecais narkodīleris Dmitrijs, kas pēc skata gan šķiet īstens miera mika.

Dārgais Dmitrij! Tu nolēmi mūs pamest, bet mums vajag tevi atpakaļ. Mūsu valstij ir tik daudz ko piedāvāt tādam cilvēkam kā tu. Atā! Policija.

Foto: ekrānuzņēmums

Izrādās, ka Dmitrijs ar kādu kompanjonu jau gadiem slēpjas no policijas un tagad kļuvis slavens visā Eiropā. Viņš tika pieķerts ar amfetamīnu – pulverīti, kuru iecienījuši narkomāni, bet, pavisam iespējams, saistīts ar daudziem citiem noziegumiem, kā jau tas organizētās noziedzības vidē ierasts.

TOP komentāri

  • Vaškevičš
    0 0 0

    Vaškevičš

    Es pateicoties manam ģimeniskajam ārstam, Kalna Meijeram, neesmu pieprasīts Interpola kabinetos. Paldies, Tev draugs !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl