Eiropas Parlaments spriež par cīņu pret Krievijas propagandu

Komentāri
Eiropas Parlaments spriež par cīņu pret Krievijas propagandu
FOTO: PIXABAY

Eiropas Parlamentā šodien debates par ārpolitiku, un uzmanības centrā – Krievija. Tās aktivitātes Sīrijā, propaganda un ietekme uz eiropiešiem. Kamēr daļa deputātu aicina ieturēt stingru pozīciju, prokrieviskie spēki uzsver ekonomiskos labumus, kādus dotu sankciju mīkstināšana. Sesiju ”nobastojusi” Iveta Grigule, kura iepriekš balsojumā nostājās Krievijas pusē.

Daļa deputātu aicināja Eiropas Komisiju un dalībvalstis stiprināt savas spējas cīnīties pret Krievijas dezinformācijas un propagandas kampaņām, kuras sasniedz Eiropas Savienības (ES) un tās kaimiņvalstu iedzīvotājus. Tāpat konservatīvie un labējie politiķi aicina ES atzīt, ka pašreizējais informatīvais karš nenotiek tikai ārpus ES, bet arī tās iekšienē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Secināts, ka informatīvais karš un kiberkarš ir tīši centieni valstiskā līmenī destabilizēt un diskreditēt politiskās, ekonomiskās un sociālās struktūras. Īpaši sagatavotajā ārpolitikas ziņojumā norādīts, ka visā ES iekšpolitikā un ārpolitikā, kā arī ES attiecībās ar trešajām valstīm ir steidzami jāiekļauj kiberdrošības un kiberaizsardzības aspekti.

Kā ierasts, draudzīgāku Eiropas attieksmi pret Krieviju pauž sociālisti un komunisti. Viņi aicina kā primāro skatīt jautājumu par ekonomiku, atmetot sankcijas.

Iepriekšējā sesijā pamatīgu pārsteigumu radīja Iveta Grigule, kura balsojumā pieslējās Krievijas aizstāvjiem, satraucot zaļzemnieku vadību. Interesanti, ka šoreiz Grigule uz parlamenta sesiju vispār neieradās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl