Eiropas Parlaments spriež par cīņu pret Krievijas propagandu

Komentāri
Eiropas Parlaments spriež par cīņu pret Krievijas propagandu
FOTO: PIXABAY

Eiropas Parlamentā šodien debates par ārpolitiku, un uzmanības centrā – Krievija. Tās aktivitātes Sīrijā, propaganda un ietekme uz eiropiešiem. Kamēr daļa deputātu aicina ieturēt stingru pozīciju, prokrieviskie spēki uzsver ekonomiskos labumus, kādus dotu sankciju mīkstināšana. Sesiju ”nobastojusi” Iveta Grigule, kura iepriekš balsojumā nostājās Krievijas pusē.

Daļa deputātu aicināja Eiropas Komisiju un dalībvalstis stiprināt savas spējas cīnīties pret Krievijas dezinformācijas un propagandas kampaņām, kuras sasniedz Eiropas Savienības (ES) un tās kaimiņvalstu iedzīvotājus. Tāpat konservatīvie un labējie politiķi aicina ES atzīt, ka pašreizējais informatīvais karš nenotiek tikai ārpus ES, bet arī tās iekšienē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Secināts, ka informatīvais karš un kiberkarš ir tīši centieni valstiskā līmenī destabilizēt un diskreditēt politiskās, ekonomiskās un sociālās struktūras. Īpaši sagatavotajā ārpolitikas ziņojumā norādīts, ka visā ES iekšpolitikā un ārpolitikā, kā arī ES attiecībās ar trešajām valstīm ir steidzami jāiekļauj kiberdrošības un kiberaizsardzības aspekti.

Kā ierasts, draudzīgāku Eiropas attieksmi pret Krieviju pauž sociālisti un komunisti. Viņi aicina kā primāro skatīt jautājumu par ekonomiku, atmetot sankcijas.

Iepriekšējā sesijā pamatīgu pārsteigumu radīja Iveta Grigule, kura balsojumā pieslējās Krievijas aizstāvjiem, satraucot zaļzemnieku vadību. Interesanti, ka šoreiz Grigule uz parlamenta sesiju vispār neieradās.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl