Eiropas Komisija: Latvijā palēninājusies reformu īstenošana

Komentāri

Latvijā ir palēninājusies reformu īstenošana. Tā secinājusi Eiropas Komisija (EK), jo Latvijai adresēto ieteikumu ieviešanā nav sasniegts būtisks progress nevienā no jomām.

Tostarp, lai cilvēkiem ar zemiem ienākumiem mazinātu nodokļu slogu un uzlabotu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību. Ar Eiropas Komisijas jaunāko ziņojumu šodien tika iepazīstināti Saeimas Eiropas lietu komisijas deputāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komisijas vadītāja Lolita Čigāne secina, ka vienīgo labo atzīmi Latvija saņēmusi par finanšu disciplīnas ievērošanu, bet reformu īstenošanā iestājusies stagnācija. Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāja Inna Šteinbuka aicina to novērst un sagaida, ka Briseles ieteikumi tiks ņemti vērā.

Inna Šteinbuka
Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāja

Tas ir, pirmām kārtām, Latvijas interesēs ieviest šīs rekomendācijas, lai mūsu cilvēku dzīve kļūtu labāka.

Plašāk par Eiropas Komisijas ziņojumu – LNT Ziņu sižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl