Eiropas fondi: 2016. gadā nav apgūti 111 miljoni eiro

Komentāri

Kavēšanās ar Eiropas Savienības fondu apgūšanu novedusi pie tā, ka pagājušajā gadā Latvijas ekonomikā nav ieplūduši vairāk nekā simt miljoni eiro. Tā liecina Finanšu ministrijas jaunākais ziņojums, ar ko šodien tika iepazīstināta valdība.

Šāda situācija izveidojusies tāpēc, ka fondus 2016. gadā izdevies apgūt tikai par 65%. Negatīvi to vērtē finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, jo nespēja laikus apgūt piešķirto Eiropas Savienības finansējumu nozīmē to, ka arvien pieaug risks, ka Eiropas Komisija var nolemt samazināt Latvijai atvēlēto fondu apmēru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai nezaudētu Eiropas Savienības finansējumu, ievērojamu progresu fondu apgūšanā Latvijai ir jāspēj uzrādīt līdz gada beigām.

Video: LNT Ziņu sižets

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl