Komentāri

Latvijai pagaidām gājušas secen divas bīstamas kaites dzīvniekiem – viena attiecas uz liellopiem, otra – uz putniem. Tomēr, kā norāda Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ģenerāldirektors Māris Balodis, arī Latvija nav pasargāta no šo slimību izplatības.

“Brīnumainā kārtā gājputni ir “aplidojuši” Baltijas valstis, bet apkārt esošās valstis gan ir skārusi putnu gripa – tā konstatēta Somijā, Zviedrijā, Vācijā, Itālijā un citur. Uzliesmojumi ir teju katru dienu – gan savvaļas putniem, gan mājputniem. Tomēr ir jārēķinās, ka arī Latvijā līdz ar gājputnu atgriešanos pavasarī slimība varētu uzliesmot,” pauda Balodis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā viņš, runājot par dzīvnieku slimībām pauda, – “situācija nav tā labākā”. Proti, no dienvidu puses šurp virzās modulārais dermatīts, kas jau skāris Balkānu valstis, Krieviju, Ukrainu, un atsevišķas Eiropas Savienības valstis. Tā ir liellopiem bīstama slimība.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl