Dzīvošana kopmītnēs, dokumentu viltošana; vairākos noziegumos apsūdzēta bijusī Rīgas 1. medicīnas koledžas direktore

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa turpina skatīt krimināllietu, kurā par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un citiem noziegumiem apsūdzēta bijusī Rīgas 1. medicīnas koledžas direktore Inese Bunga.

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Evita

  Evita

  Kamēr mācījušies bijām, sporta zālē tika īrēta en un diemžēl mūs tur nelaida, nācās spēlēt ārā vai meklet citu vietu sporta nodarbībām, kā arī bija solīts maksāt tiem kas mācās uz atzīmēm 8+ maksas naudiņu, bet kaut kā tā arī nesajuktu to
 • jaanis

  jaanis

  Mums,2009.g. -ārsta palīgi-,beidzējiem arī sanāca kuriozs ar šo koledžu,jo ejot valsts praksi pie ģim. ārstiem(paši sameklējām,solīja samaksās par to ģim.ārstiem), bet kā izrādījās, norādītajos konta numuros,naudiņa tā arī neieripoja.......ko vēlāk apelēja....lai jūs ņem darbā!(kaut mēs visas bijām strādājošās studentes un sen ne no skolas sola.....)
 • Samanta Danga
 • Dagmāra Mažule

  Dagmāra Mažule

  neticās vai šis ir vienīgais gadījums par dienesta viesnīcu izmantošanu, būtu interesanti, ko citās dienesta viesnīcās, ieraudzītu raidījums Aizliegtais paņēmiens?
  • Gunta Brikmane

   Gunta Brikmane

   Dagmāra Mažule Tas nav raidījuma, bet Izglītības ministrijas pienākums. Raidījums atklāja problěmu. Ne slikti padzīvojušas .👍
  • Rovena Freliha

   Rovena Freliha

   Dagmāra Mažule tieši to pašu domāju gan jau citur arī BARDAKS ir

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!