Dzīvnieku patversmē notiek vēlēšanas; kaķi aģitē ar amizantiem plakātiem

Pievienot komentāru
Dzīvnieku patversmē notiek vēlēšanas; kaķi aģitē ar amizantiem plakātiem
OKSANA DŽADANA, F64

4. oktobris ir Pasaules dzīvnieku aizsardzības diena. Tai par godu patversme “Dzīvnieku draugs”, tuvējo Saeimas vēlēšanu gaidās, izveidojusi savu, īpašo kandidātu sarakstu.

Listē iekļautie patversmes iemītnieki aicina balsot par sevi. Gan ne Saeimas vēlēšanās, bet – adoptējot. Visi kandidāti šobrīd dzīvo patversmē un meklē jaunas mājas. Plakāti kopē šobrīd atpazīstamākos partiju reklāmas plakātus un saukļus. Piemēram, runcis Princis Florizels jautā: “Kam pieder krējums”, bet kaķēns Pūks Ķepainis sevi piesaka kā mīļo nedarbu čempionu.

Solvita VĪba
patversmes “Dzīvnieku draugs” vadītāja

Saraksts papildinās katru dienu ar uzticamiem līderiem, aktīvistiem, praktiķiem, vienkārši fantastiskām personībām. Bet šodien, runājot nopietni, galvenais nav tikai saraksts vai skaistas fotogrāfijas. Šodien galvenais ir tas, ka kandidāti ir vienkārši, patiesi, sirsnīgi un absolūti vienoti savos solījumos. Un tas mūsdienās ir ļoti daudz.”

“Dzīvnieku drauga” kandidāti saviem atbalstītājiem sola murrāt bez brīvdienām, samazināt apkures rēķinus un pret siltiem krēsliem izturēties bez aizspriedumiem. Kaķu-kandidātu aģitācijas plakāti tiks izvietoti sociālajos tīklos un veterinārajās klīnikās.

Ar šo kampaņu patversme cer aktualizēt joprojām neatrisināto klaiņojošo dzīvnieku problēmu Latvijā.