Komentāri

Nevienam nav noslēpums, ka mūsu mīluļi suņi reizēm mēdz pazust – pat tad, ja saimnieks šķietami izdarījis visu, lai tā nenotiktu. Tādā lielā sniegā, kāds ārā ir patlaban, šāda nomaldīšanās var būt bīstama. Labi, ja dzīvniekus kāds pamana un viņi nonāk patversmēs, kur gaida savus saimniekus.

Ir 14. janvāris, taču dzīvnieku patversmē Mežavairogi atzīst, ka pie viņiem vēl aizvien ir un nonāk daži suņi, kuri nobijušies no Jaungada salūta un aizbēguši no saviem saimniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan svinības ir beigušās, ir sākusies snigšana, kas arī nenāk par labu mājas mīluļiem. Suņiem sniegs patīk, bet dziļā sniegā atrast mājas vai saimniekam sameklēt pazudušu suni, nav nemaz tik viegli. Lūk, pavisam nesen Mežavairogos nonācis neliels suņu puika, kurš, iespējams, izrāvies no saimnieka rokām kaut kur baložos.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl