Dzimšanas dienas svinības Sarkandaugavā izvēršas par asinspirti – vīrietis nogalina patēvu

4 komentāri
Dzimšanas dienas svinības Sarkandaugavā izvēršas par asinspirti – vīrietis nogalina patēvu
EKRĀNUZŅĒMUMS

Stāsts, kas sācies ar pavisam nevainīgām dzimšanas dienas svinībām Sarkandaugavā, bet drīz vien izvērties par īstu asinspirti. Vienam no viesiem nu kāds laiks būs jāpavada aiz restēm un draud kriminālatbildība par slepkavību.

Ap pusnakti Ziemeļu iecirkņa policisti devušies uz vienu no Sarkandaugavas ielas namiem. Tik tikko saņemta ziņa, ka vienā no dzīvokļiem atrodas vīrieša līķis ar vairākām durtām brūcēm. Par lielu pārsteigumu pašiem policistiem, zvanītājs tobrīd pat necentās slēpt to, ka pats ir slepkava.

“Izbraucot uz notikuma vietu, viņš pat bija arī uz vietas. Tika arī aizturēts. Kā noskaidrojās, tas ir vīrieša audžudēls, kurš arī slepkavību veica. Par šo faktu ir uzsākts kriminālprocess, vīrietis jau ir aizturēts. Pašlaik viņš atsakās sniegt liecības, bet viss norāda, ka viņš būs vainīgs,” atklāj VP RRP Ziemeļu iecirkņa priekšnieks Jānis Bārzdainis.

Sarkandaugavas ielas nama pagalmā sastaptie ļaudis, kuri piefiksējuši policijas auto un neredzēto rosību pagalmā, atklāj, ka nogalinātais ir viņu kaimiņš. Kā izrādās, traģēdija notikusi, nu jau nelaiķa 66. dzimšanas dienas svinībās.

Saruna ar vietējo iedzīvotāju Fjodorovu

Fjodorovs: Tur dzīvoja vīrietis ar sievieti. Tai sievietei ir dēls. Strādāja Vācijā. Bija atbraucis uz brīvdienām šurp. Viņi tur atzīmēja dzimšanas dienu, un tam dēlam kaut kas… jumts… kaut kas tur noķīlēja… Viņš paķēra nazi un sagrieza viņu.

“Degpunktā”: Tāpat vien? Vienkārši dzērumā.

Fjodorovs: Nu, jā. Vienkārši dzērumā.

“Degpunktā”: Vai pazīstat to vīrieti? Normāls? Adekvāts?

Fjodorovs: Jā, jā. Normāls cilvēks, bijušais jūrnieks. Tagad jau pensijā, kā reiz, viņa sešdesmit sesto dzimšanas dienu atzīmēja. Tā jau klusām iedzēra, bet nebija agresīvs. Normāls cilvēks.

“Degpunktā”: Bet kā ar dēlu?

Fjodorovs: Dēlu nepazinām. Viņš te nedzīvo, atbrauca tikai uz brīvdienām un uzreiz prom.

Šobrīd pret aizturēto vīrieti ir ierosināts kriminālprocess par slepkavību, un jau rīt viņš tiks nogādāts tiesā, kur likumsargi lūgs tiesu vīrieti apcietināt.

4 komentāri