Dziesmu un deju svētku padome bažījas, ka izgāzīsies Mežaparka estrādes rekonstrukcija

Pievienot komentāru

Dziesmu un deju svētku padome ir satraukta par Mežaparka estrādes plānotās rekonstrukcijas izgāšanos un darbu nepaspēšanu laikā līdz Dziesmu svētkiem.

Šodien arī kultūras ministre Dace Melbārde pauda bažas, ka norises vietā draud būt būvbedre.

Pēdējais laiks būvniecības darbu uzsākšanai ir maijs. Taču, ja Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) apmierinās iesniegto sūdzību par iepirkuma konkursa procedūru vai arī vēlāk konkurenti pārsūdzēs izvēlēto darbu veicēju, tad tiks lemts drīzāk pārbūvi neuzsākt vispār. Tas nozīmē, ka neizdotos īstenot ieceri palielināt skatītāju ietilpību no šā brīža 18 000 uz 25 000 vietu.

Foto: LNT

Rīgas domes Īpašumu departamenta pārstāvis Rihards Rusins šodien Dziesmu un deju svētku padomei norādīja, ka bija rēķinājušies ar uzņēmēju sūdzībām Iepirkumu uzraudzības birojā, taču nebija domājuši, ka tās būs tik daudz.

Kultūras ministre Dace Melbārde izteica cerību, ka iepirkumā neuzvarējušie uzņēmēji apzināsies, ka viņu sūdzības apdraud Latvijas simtgades dziesmu un deju svētku noslēgumu koncertu Mežaparkā, tāpēc būvniecības konkurenti nevērsīsies IUB “tikai sporta pēc”.

Foto