Dziesmu svētku biļešu lieta: LNKC iesūdzējis tiesā “Biļešu paradīzi” un pieprasa klientiem atdot naudu

Pievienot komentāru

Dziesmu un deju svētku rīkotājs – Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) – iesūdzējis tiesā biļešu tirgotāju “Biļešu paradīze”.

Nespējot panākt vienošanos, LNKC septembra beigās vērsies tiesā ar prasības pieteikumu pret ‘Biļešu paradīzi” par nepamatoti iekasēto papildu maksu no cilvēkiem, kuri Dziesmu un deju svētku laikā iegādājās biļetes internetā.

Šonedēļ Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ir ierosinājusi lietu par parāda piedziņu no ”Biļešu paradīzes”. Strīda summa ir vairāk nekā 76 000 eiro, kas, kā uzskata LNKC, no svētku apmeklētājiem iekasēta pretlikumīgi.

Svētku rīkotājs sagaida, ka šī summa tiks atgriezta pircējam, un šim nolūkam jau ir paredzēta procedūra, kā to izdarīt.

Signe Pujāte
LNKC direktore

Tiesas ceļā piedzītie līdzekļi tiktu cilvēkiem atgriezti tādējādi, ka mēs no pašiem pircējiem saņemtu iesniegumus un uz tā pamata mēs atdotu viņiem atpakaļ naudu. Savukārt summa, par kuru šāda iesnieguma nebūtu, tad tā tiktu ieguldīta kārtējo Dziesmu un deju svētku sarīkošanā.

LNT Ziņām Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā norādīja, ka tiesas sēdes datums vēl nav nozīmēts, jo līdz 2. novembrim “Biļešu paradīzei” ir jāiesniedz savi paskaidrojumi.