Dzērumā braukušajai tiesnesei jāsniedz paskaidrojums

8 komentāri
Dzērumā braukušajai tiesnesei jāsniedz paskaidrojums
EKRĀNUZŅĒMUMS

Aizkraukles tiesnesei Ivetai Silickai, kura pieķerta pie stūres teju trīs promiļu reibumā, līdz šodienai Zemgales rajona tiesas priekšsēdētājai jāiesniedz rakstveida paskaidrojums, lai lemtu par disciplinārlietas ierosināšanu.

Ja tāda tiek ierosināta, tad to tālāk skatīs Tiesnešu disciplinārlietu kolēģija, kas lems par turpmāko attīstību.

Stiprā reibumā braukušajai tiesnesei var uzlikt disciplinārsodu, nosūtīt lietas materiālus Ģenerālprokuratūrai, lai lemtu par kriminālprocesa sākšanu, vai ierosināt tiesnesi atcelt no amata. Tāpat kolēģija disciplinārlietu var arī izbeigt.

Zemgales rajona tiesas Aizkrauklē tiesnese Ivetas Silicka pirms nedēļas medijos atzina savu vainu izdarītajā likumpārkāpumā.

Atgādinām, ka pirms nepilna mēneša Stopiņu novadā tika apturēta automašīna, bet tās vadītāja Zemgales rajona tiesas Aizkrauklē tiesnese Ivetas Silicka bijusi reibumā, un asinīs konstatētā alkohola koncentrācija bija 2,9 promiles.

TOP komentāri

 • Ojārs
  +28 +28 0

  Ojārs

  Ja viņa tika pieķerta dzērumā ārpus darba laika tad viņi jāsaņem sods kā jebkuram transportlīdzekļa vadītājam ar visām no tā izrietošām sekām un jāatstādina no ieņemamā amata.
 • S
  +26 +26 0

  S

  Vai visiem pļēguriem prasa paskaidrojumus un pēc lielām debatēm?Parasti jau ir tiesības nost un tiesas darbi.Ak tā, nav jau, kas tiesā,vārna vārnai acis neknābj, savējos taču nenodod.
 • Dzintra Rozenberga

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl