Dzērājšoferus sodi nebaida: trešdaļa aizturēto pie stūres sēžas arī pēc vadītāja apliecības atņemšanas

Trešdaļa aizturēto dzērājšoferu pie stūres sēdušies bez vadītāja apliecības, jo tā jau iepriekš atņemta. Turklāt pēdējos gados kopumā nav mazinājies šoferu skaits, kuri ar savu spēkratu atļaujas braukt alkohola reibumā.

Atpakaļ uz rakstu

10 komentāri

 • Hugo

  Hugo

  Jādara kā normālās valstīs ceļu policija tur tikai tad kad pārkāpi nevis kā pie mums reidi stulba valsts cits šmigā dzīvi visu nobrauks ideāli. Policijai jāpievērš uzmanība auniem uz ceļa kuri nekad nav dzēruši bet apdraud braucot visus apkārt 35% noteikti braukt nejēdz!
 • reno

  reno

  Naudas sodu vajag 3kāršot,par braukšanu reibumā. Bet, efektīvāk uz mūžu liegt vadīt transporta lidzekli.
  • Iviss

   Iviss

   Tas, ka noņem tiesības, nenozīmē, ka šis dzīvnieks neturpinās stūrēt... Tu pat nenojaut cik apbrīnojami daudz dzīvnieku brauc pie stūres bez tiesībām, jo viņiem par to nekas nebūs.. Sodi ir relatīvi mazi, vai policijā strādā kāds klasesbiedrs, krusttēvs vai paziņa.. Tā ka kauti putni
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Nepieciešams nopietnāks cietumsods, lai cilvēks var apdomāt dzīvi!
  • Zz??

   Zz??

   Piemeram,kāds NOPIETNĀKS CIETUMSODS,piem.kopā ar polārlāci,vilku vai arī piekaltam pie važām??visi sēž pēc sava noteikta panta...gudriniece..kad tiek ārā no s*****,tad cits mainās,cits nē.neatkarīgi no smaguma pakapes,ko pālī sadarijis
 • Skaitītājs

  Skaitītājs

  Alkohola reibumā izraisītie negadījumi ir tikai 5% no visa kopējā CSN skaita (ne mans izdomājums - oficiālā CSDD statistika 2019.g.). Respektīvi lielākie kaitnieki ir tie, kas brauc skaidrā. Bet naudu šai jautājumā iegulda, itkā citu problēmu un avārijas iemeslu nebūtu. Varbūt cīnīties pret iedzērušiem vadītājiem ir vieglāk. Sēdi ar alkometru ceļmalā, tā vietā lai pa'īstam nodarbotos ar satiksmes uzlabošanu.
 • S

  S

  Ja šoferis dzērumā vai sanarkojies izraisījis avāriju ar cietušajiem, kur nu bojā gājušiem, auto ir slepkavības ierocis noziedznieka rokās, kas momentā jākonfiscē.
 • Teofīls
 • Re kā!

  Re kā!

  Domāju ka viņus nekādi sodi neapturēs,īpaši gados jaunos un šmigot gribētājus,vai narkotiku lietotājus pie stūres. Viņiem jūra līdz ceļiem,nav kārtīgas attieksmes pret pārkāpumiem.
 • Raivo Balčūns

  Raivo Balčūns

  “Jāatgriež ceļu policija atpakaļ uz ceļa. Tātad jābūt dzīviem policistiem, kas dzērumā braucējus var noķert. ,, Manuprāt,arī policisti dzērumā nav nekādi ķērāji!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!