Drosmīgs vīrietis no liesmām izglābj kaimiņu kaķi

Pievienot komentāru
Drosmīgs vīrietis no liesmām izglābj kaimiņu kaķi
FOTO: LETA

Vakar pēcpusdienā Rīgā, Rusova ielā, kādā dzīvoklī izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Cilvēku upuru, par laimi nav, un no drošas nāves paglābts arī kaķis. Par to paldies jāsaka vienam drosmīgam kaimiņam, kurš, akrobātiski lienot no balkona uz balkonu, dzīvnieku izglāba.

Piecstāvu mājā Čiekurkalnā, Rusova ielā, vakar trijos pēcpusdienā piektā stāva dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks. Iedzīvotāji evakuēti bez grūtībām, jo kāpņu telpā dūmu smaka vēl nebija jūtama.

Tie iedzīvotāji, kuri vilcinājušies evakuēties, pieļāvuši kļūdu un gandrīz saindējušies.

Kaimiņi stāsta, ka izdegušajā dzīvoklī mitusi kāda ģimene – vīrs, sieva, divi bērni un kaķis. Cilvēki mājās nav bijuši, bet kaķis, visticamāk, būtu nosmacis, ja neuzrastos drosmīgs un pašaizliedzīgs kaimiņš, kurš iekāpa blakus esošajā balkonā un no dūmiem izvilka pārbiedēto minku.

”Sāka nākt dūmi, paskatījos pa logu, redzu – ugunsgrēks. Dzirdēju, ka kaķis brēc. Ar atklātu liesmu vēl nedega, tikai dūmi nāca, es pārkāpu no viena balkona otrā, paskatījos, ka ieiet telpās ir neiespējami, spēcīgi dūmi. Izvilku kaķi, iemetu viņu savā balkonā un pats aizlīdu atpakaļ,” stāsta vīrietis.

Glābēji saka, – šie nebija sarežģīti glābšanas darbi, taču varēja arī būt, ja nelaime notiktu vakara stundā, kad šaurajos pagalmos ir pilns ar mašīnām.

Video