1 komentārs

Sabiedrībā plašu ažiotāžu radījusi kāda prokrieviska aktīvista provokatīvais ieraksts sociālajos tīklos, piesolot uz Latviju atvest Donbasa karotājus, ja valdība mēģinās ierobežot krievvalodīgo skolas. Kamēr iedzīvotāji pauž neapmierinātību, drošības dienesti sabiedrībai nesteidz izskaidrot, cik nopietni šie draudi jāuztver.

Staņislavs Bukainis mediju un drošībnieku redzeslokā nonācis jau pirms laba laika. Viņš pauda atbalstu Donbasa separātistiem, pat organizēja naudas vākšanu teroristu atbalstam, uzslejot teltis gan Brīvības pieminekļa pakājē, gan mikrorajonos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī aizturēts par Maidana notikumu fotoizstādes postīšanu, taču šajās dienās atkal pamanījies izcelties ar provokatīvu rīcību.

Bukains savā Facebook profilā raksta, ka jau gadu tiek vainots ”par terorismu Latvijā, tādēļ var atļauties teikt visu, ko domā”. Bukainis pauž satraukumu, ka Latvijā ir jauns premjerministrs, kura vārdu viņš pat iepriekš nav dzirdējis, bet viņš jau paspējis paziņot, ka likvidēs krievu skolas Latvijā. Provokators pievienojis foto ar bēdīgi slaveno Aijo Benesu, kurš jau labu laiku pievienojies teroristiem Donbasā.

Lai gan Bukaini jau iepriekš aizturējusi Drošības policija, viņš par to tikai pavīpsnā, akcentējot drošībnieku nespēju pierādīt viņa vainu.

Iemesls – darbinieku lielā aizņemtība. Tika solīts komentāru atsūtīt rakstveidā.

Tieslietu ministrs pauž pārliecību, ka provokatori ir zem drošības dienestu palielināmā stikla, taču ar to vien var izrādīties par maz. Tikmēr drošībnieku klusēšana iedzīvotājiem rada aizdomas par bezdarbību.

Sociālajos tīklos vērojami daudzi ieraksti, kuros pausta neticība dienestu darbam, un atbildīgie vismaz pašlaik nedara neko, lai šīs bažas kliedētu.

Video

TOP komentāri

  • JurisVVV
    0 0 0

    JurisVVV

    Daļa no teiktā ir taisnība, bet visā visumā teiktais ir slima suņa murgs. Nedz NATO, nedz ES nevar tikt galā ar bēgļiem ((karš, iebrukums) bez ieročiem), jūs gaidāt no viņiem aizstāvību???, tas ir vai nu naivi, vai nu stulbi. Aprunā Krieviju "slikta valsts, agresīva valsts, nelieši, utt, ja paklausās radio, paskatās tv , palasa internetu, tad biežāk var dzirdēt, redzēt ka nejau Krievija taisās karot, bet gan taisās karot ar Krieviju. Vēl viena būtiska lieta, Krievija un Latvija tās ir divu kaimiņu attiecības, kur uzvarēs gudrākais vai stiprākais, vai iemācīsies sadīvot un uzvarēs DRAUDZĪBA(to var attiecināt ar jabkuru LV kaimiņvalsti). NATO ir ASV meitas uzņēmums kas izdara netīro darbu negraujot ASV reputāciju, esat ievērojuši???,l kur parādās NATO vai ASV sākas karš (Āfrikas valstis, Vjetnama, Kolumbija, Dienvidamērika, Tālie un Tuvie austrumi, Bonija) visas darbības notiek ārpus sava KONTINENTA (ASV ir zemes naba, bet atlikusī zemes lodes daļa ir kara poligons), tajā pašā laikā Krievijai kautkas notiek tad tikai kaimiņos, un kurš ir SLIKTAIS????????? Mans viedoklis ir tāds, ar kaimiņiem ir jāprot sadzīvot un kur parādās NATO, tur parādās problēmas. Latvijas vēsture rāda, ka Latvija ilgstoši nevar pastāvāt neatkarīgi, 20 gadi un cauri ir, pēdējo reiz tikai 15 gadi un starp citu ipriekšējās reizes brīvību atņēma tad pēdējo reiz Latvija no brīvības atgteicās pati. Bēdīgi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl