Komentāri
Drošības apsvērumu dēļ uz laiku slēgts Ložmetējkalna skatu tornis

Drošības apsvērumu dēļ uz laiku slēgts Ložmetējkalna tornis, liecina informācija AS “Latvijas Valsts meži” mājaslapā.

Lēmums uz laiku slēgt skatu torni pieņemts, veicot regulāro tehnisko apsekošanu, kuras laikā konstatēti bojājumi Ložmetējkalna skatu torņa koka konstrukcijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemgales reģiona plānošanas vadītājs Jānis Zitāns norāda, ka ikvienam, kurš šogad plānojis apmeklēt Ziemassvētku kauju vietas novembra svētku laikā, jāievēro, ka skatu tornī uzkāpt nevarēs, aicinot Ložmetējkalna apmeklētājus izmantot tā apkārtnē ierīkotās atpūtas vietas ar galdiem, soliņiem un ugunskura vietām.

“Skatu torni plānojam tuvākajā laikā atjaunot, tomēr, ievērojot termiņus, kas nepieciešami tā sagatavošanai un pašus rekonstrukcijas darbus, domāju, ka apmeklētajiem tas būs pieejams nākampavasar – par precīzāku laiku informēsim pirms atklāšanas,” skaidro Zitāns.

Tīreļpurvs un Ložmetējkalns ir viens no labāk saglabātajiem Pirmā pasaules kara kaujas laukiem Eiropā, kur apskatāmas 1916. gada leģendāro Ziemassvētku kauju piemiņas vietas – krievu un vācu ierakumi, piemiņas akmeņi latviešu strēlnieku pulku izejas pozīcijās, piemiņas zīmes frontes pārrāvuma vietās, brāļu kapi un piemineklis latviešu strēlniekiem Ložmetējkalnā. Tāpat liecības par Ziemassvētku kauju notikumiem “Mangaļu” mājās esošajā Kara muzeja filiālē.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl