Dramatiski foto: zemestrīce radījusi milzu postījumus Ekvadorā! 480 bojāgājušie

Komentāri
Dramatiski foto: zemestrīce radījusi milzu postījumus Ekvadorā! 480 bojāgājušie
FOTO: LETA

Zemestrīce Ekvadorā radījusi milzu postījumus. Bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 480 cilvēkiem. Nepilni divi tūkstoši izziņoti kā bezvēsts pazuduši un pastāv bažas, ka liela daļa vēl joprojām atrodas zem gruvešiem.

Vietējās varasiestādes paziņojušas, ka bezvēsts pazuduši 1700 cilvēku. Tikmēr tūkstošiem glābēju turpina intensīvus izdzīvojošo meklēšanas darbus, prognozējot, ka vairāki simti cilvēku vēl joprojām ir iesprostoti zem drupām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

 

Strauji augot cietušo skaitam, palīdzības sniegšanu pastiprinājušas vairākas humānās palīdzības organizācijas.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) un Oxfam aktīvi piedalās pārtikas un dzeramā ūdens nodrošināšanā, kamēr ANO apsolījuši tuvākajā laikā ar lidmašīnu nogādāt apjomīgu humānās palīdzības kravu.

Jau ziņojām, ka 7,8-balles stipra zemestrīce Ekvadoru satricināja sestdien. Ievainoti vairāk nekā divarpus tūkstoši cilvēku, pilnībā vai daļēji sagrautas tūkstošiem ēku un bez dzeramā ūdens, elektrības un pajumtes šobrīd ir tūkstošiem iedzīvotāju.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl