DP seko līdzi procesiem, kas ietekmē valsts nacionālo drošību

0 Komentāru
DP seko līdzi procesiem, kas ietekmē valsts nacionālo drošību
FOTO: LETA

Drošības policija seko līdzi sabiedriski politiskiem procesiem, kas ietekmē nacionālo drošību, tostarp – Latvijas informatīvās telpas drošību, tā šodien norādījusi Drošības policija, uzsverot, ka brīdī, kad tiek konstatēti riski, tiek veikti nepieciešamie pasākumi to neitralizēšanai.

Taču saistībā ar interneta vietnēm un ar tām saistītajiem informatīvās telpas drošības riskiem, drošības policijas kompetencē nav šo vietņu darbības apturēšana, tā vien pievērš tam attiecīgo institūciju uzmanību.

Drošības policija gan neatklāj, cik valstij nedraudzīgu interneta vietņu ir tās redzeslokā, jo tas esot saistīts ar valsts noslēpumu.

Atgādināsim, ka otrdien Latvijā tika apturēta Maskavas propagandas vietnes Sputnik darbība. Tikmēr ārpolitikas eksperts Kārlis Bukovskis šorīt 900 sekundēs par šo situāciju izteicās kritiski, norādot, ka nav saprotams kādēļ demokrātiskā valstī tiek pieņemts lēmums par portāla Sputnik slēgšanu, bet tiek atļauts strādāt Krievijas kabeļtelevīzijām vai radikāļu interneta vietnēm.

0 Komentāru