DP seko līdzi procesiem, kas ietekmē valsts nacionālo drošību

Komentāri
DP seko līdzi procesiem, kas ietekmē valsts nacionālo drošību
FOTO: LETA

Drošības policija seko līdzi sabiedriski politiskiem procesiem, kas ietekmē nacionālo drošību, tostarp – Latvijas informatīvās telpas drošību, tā šodien norādījusi Drošības policija, uzsverot, ka brīdī, kad tiek konstatēti riski, tiek veikti nepieciešamie pasākumi to neitralizēšanai.

Taču saistībā ar interneta vietnēm un ar tām saistītajiem informatīvās telpas drošības riskiem, drošības policijas kompetencē nav šo vietņu darbības apturēšana, tā vien pievērš tam attiecīgo institūciju uzmanību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drošības policija gan neatklāj, cik valstij nedraudzīgu interneta vietņu ir tās redzeslokā, jo tas esot saistīts ar valsts noslēpumu.

Atgādināsim, ka otrdien Latvijā tika apturēta Maskavas propagandas vietnes Sputnik darbība. Tikmēr ārpolitikas eksperts Kārlis Bukovskis šorīt 900 sekundēs par šo situāciju izteicās kritiski, norādot, ka nav saprotams kādēļ demokrātiskā valstī tiek pieņemts lēmums par portāla Sputnik slēgšanu, bet tiek atļauts strādāt Krievijas kabeļtelevīzijām vai radikāļu interneta vietnēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl