DP rosina sākt kriminālvajāšanu saistībā ar incidentu Ādažu bāzē

Komentāri
DP rosina sākt kriminālvajāšanu saistībā ar incidentu Ādažu bāzē
FOTO: LETA

Pirmdien, 28. septembrī, Drošības policija (DP) nodeva Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai kriminālprocesa materiālus kriminālvajāšanas uzsākšanai pret trim personām – diviem Krievijas Federācijas pilsoņiem un vienu Latvijas Republikas iedzīvotāju.

Pirmstiesas izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka divi Krievijas Federācijas pilsoņi, veicot iepriekšēju gatavošanos, 2015. gada jūnijā nelikumīgi iekļuva Nacionālo bruņoto spēku militārajā objektā Ādažos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kriminālprocesa ietvaros iegūtie pierādījumi arī liecina, ka šā noziedzīgā nodarījuma plānošanā un izdarīšanā Krievijas Federācijas pilsoņiem atbalstu sniedza Latvijas iedzīvotājs.

Izvērtējot pirmstiesas izmeklēšanas gaitā iegūtos pierādījumus un kriminālprocesa materiālus kopumā, procesa virzītājs uzskata, ka ir savākti pietiekami pierādījumi, lai ierosinātu uzsākt kriminālvajāšanu pret trim aizdomās turētajiem par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, un nodot kriminālprocesa materiālus prokuratūrai.

Drošības policija atgādina, ka neviena persona nav uzskatāma par vainīgu, kamēr viņa vaina nav atzīta likumā noteiktajā kārtībā.

Lasi vēl