Komentāri

Drošības policija (DP) kratīšanu saistībā ar tūrisma pakalpojumu sniegšanu uz Krievijas anektēto Krimu un Sevastopoli veica uzņēmuma Mkbc Tour telpās, LNT Ziņām apstiprināja uzņēmumā.

Firmas pārstāvji arī apgalvoja, ka par aizliegumu sniegt šādus pakalpojumus iepriekš neesot zinājuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jā, mums bija pārmeklēšana birojā, paņēma dokumentus, kas saistīti ar Krimu,” raidījumam apstiprināja kāda uzņēmuma darbiniece.

“Uzzinājām – braucienus uz Krimu pārdot nedrīkst, jo ir Eiropas regulas, to mums paskaidroja DP. Līdz tam par šādu aizliegumu neviens nebija teicis,” norādīja tūrisma firmā.

Esot bijuši pārdoti divi braucieni uz Krimu – viens maijā, otrs jūnijā. Cilvēki braukuši atpūsties. Viens bija tūrists, kara veterāns, bet otrs brauciens pārdots Krievijas pilsonim.

Kā ziņots, DP kratīšanu Maskavas nama ceļojumu aģentūras birojos pagājušajā nedēļā veica, jo tikušas pārkāptas Eiropas Savienības sankcijas sniegt tūrisma pakalpojumus uz Krievijas anektēto Krimu un Sevastopoli.

Tas darīts saistībā ar kriminālprocesu, kas sākts 4. jūnijā. Izmeklēšanas ietvaros pret divām personām sākts kriminālprocess.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl