Komentāri

Drošības policija (DP) kratīšanu saistībā ar tūrisma pakalpojumu sniegšanu uz Krievijas anektēto Krimu un Sevastopoli veica uzņēmuma Mkbc Tour telpās, LNT Ziņām apstiprināja uzņēmumā.

Firmas pārstāvji arī apgalvoja, ka par aizliegumu sniegt šādus pakalpojumus iepriekš neesot zinājuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jā, mums bija pārmeklēšana birojā, paņēma dokumentus, kas saistīti ar Krimu,” raidījumam apstiprināja kāda uzņēmuma darbiniece.

“Uzzinājām – braucienus uz Krimu pārdot nedrīkst, jo ir Eiropas regulas, to mums paskaidroja DP. Līdz tam par šādu aizliegumu neviens nebija teicis,” norādīja tūrisma firmā.

Esot bijuši pārdoti divi braucieni uz Krimu – viens maijā, otrs jūnijā. Cilvēki braukuši atpūsties. Viens bija tūrists, kara veterāns, bet otrs brauciens pārdots Krievijas pilsonim.

Kā ziņots, DP kratīšanu Maskavas nama ceļojumu aģentūras birojos pagājušajā nedēļā veica, jo tikušas pārkāptas Eiropas Savienības sankcijas sniegt tūrisma pakalpojumus uz Krievijas anektēto Krimu un Sevastopoli.

Tas darīts saistībā ar kriminālprocesu, kas sākts 4. jūnijā. Izmeklēšanas ietvaros pret divām personām sākts kriminālprocess.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl