Komentāri

Arī pēc vēlēšanām drošības iestādes tupina saņemt signālus par iespējamiem pārkāpumiem.

Drošības policija norāda, ka kopumā saņēmusi vairāk nekā 100 signālus par iespējamām nelikumībām. Vairums gan nav apstiprinājušās, bet par citiem pārbaude turpinās joprojām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drošības iestāžu vērtējumā sabiedrības lielā aktivitāte, informējot par iespējamiem pārkāpumiem priekšvēlēšanu laikā un vēlēšanu dienā, liecina, ka Latvijas iedzīvotāji pievērš arvien lielāku uzmanību tam, lai vēlēšanu norise būtu godīga un nenotiktu vēlētāju izvēles prettiesiska ietekmēšana. Jau ziņots, ka Drošības policija sākusi divus kriminālprocesus par balsu pirkšanu.

Šajās lietās veiktas piecas kratīšanas, kopumā nopratinātas astoņas personas, no kurām gan neviena patlaban nav aizturēta. Tomēr divām personām piemērots procesuālais statuss – persona, pret kuru sākts kriminālprocess. Arī Valsts policija ir sākusi kriminālprocesu par iespējamo balsu pirkšanu un to nodos pēc piekritības Drošības policijai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl