1 komentārs

9. maija svinības Uzvaras parkā jau notiek pilnā sparā. Pasākuma kulminācija ir paredzēta rīt, kad notiks koncerti un salūts. Paredzams, ka 8. un 9. maija pasākumus pie tā dēvētā Uzvaras pieminekļa apmeklēs tūkstošiem cilvēku.

Kārtības nodrošināšanā iesaistīts liels skaits policistu. Ir izstrādāta īpaša taktika, kā likumsargiem rīkoties ārkārtas situācijās. Pagaidām gan policijas rīcībā nav informācijas, ka 9. maija pasākumos būtu gaidāmas provokācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban Uzvaras parkā jau sācies Nacisma sagrāvei veltīts koncerts. Arī šoreiz, tāpat kā iepriekšējos gadus, skan krievu tautas dziesmas, melodijas no padomju kara filmām. Organizatori aicina koncerta apmeklētājus izturēties cienīgi un ievērot apsargu un policistu norādes. Rīgas mērs Nils Ušakovs prognozē, ka šogad Uzvaras parku varētu apmeklēt rekordliels svinētāju skaits – vairāk nekā 200 tūkstošu. Viņš pārliecināts, – kārtību pasākumos izdosies nodrošināt.

Uzvaras pieminekļa apkārtnē līdz svētdienai ir ierobežota satiksme. Sabiedrisko kārtību nodrošina liels skaits apsargu un policistu. Policija ir izvērtējusi drošības riskus un izstrādājusi taktiku, kā rīkoties, ja situācija kļūs saspringta. Taču policijas rīcībā nav informācijas, ka tiktu gatavotas kādas provokācijas vai uz Latviju būtu ieradušies radikālu organizāciju pārstāvji no citām valstīm ar mērķi traucēt pasākumu norisi.

Tikmēr Drošības policijā brīdina – tomēr pastāv iespēja, ka atsevišķas personas var rīkoties provokatīvi un izaicinoši, nolūkā pievērst uzmanību. Taču arī slepenpolicijas rīcībā nav informācijas par risku drošības 8. un 9. maija svinību laikā.

TOP komentāri

  • Bubulis
    0 0 0

    Bubulis

    Uz jebkuru kremlinu un komunistu provokāciju jāatbild iznīcinoši, Latvijas ienaidnieki beidzot ir jāizolē!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl