Komentāri

Aptuveni pirms stundas Drošības policija aizturējusi aktīvistus, kuri Rīgā jau otro dienu organizēja atbalsta akciju Austrumukrainas separātistiem. Aktīvisti vairākos galvaspilsētas rajonos vāca ziedojumus, un likumsargiem ir aizdomas, ka tie ir paredzēti Austrumukrainas karotājiem. Aizturēšana notika brīdī, kad LNT ziņu dienesta filmēšanas grupa bija ieradusies pie separātistu atbalstītājiem uz interviju. 

Vakar, 1.septembrī, ziedojumi tika vākti Iļģuciemā. Savukārt šodien, 2.septembrī, pašpasludinātās ‘’Doņeckas Tautas Republikas’’ un ‘’Jaunkrievijas’’ karogi tā arī palika neizrullēti. Drošības policija aizturēja aktīvistus, kuri arī Imantā grasījās uzsākt ziedojumu vākšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizturētie atzina, ka šodien veikuši naudas pārskaitījumu uz Doņecku, tas viņuprāt esot aizturēšanas iemesls.
Aktīvisti iepriekš izteicās, ka ziedojumus – mantas, pārtikas produktus, medikamentus un naudu vāc lai nogādātu to visu Austrumukrainā.

Tomēr iespējams, tieši pašpasludināto veidojumu karogi norāda, ka ziedojumi paredzēti prokrievisko teroristu atbalstam un nonāks nevis iedzīvotāju, bet karojošo separātistu rokās.

Pašvaldība par šādu akciju norisi zināja jau vakar, taču to neaizliedza. Rīgas mērs Nils Ušakovs šorīt raidījumā 900 sekundes atzina, ka šajā situācijā lēmums jāpieņem Drošības policijai.

Drošībās policija aizturēšanu nekomentē, bet vēl dienas vidū solīja vērtēt vai šādu ziedojumu vākšana neapdraud sabiedrisko drošību.

Ukrainas separātistu atbalstītāji, šādas ziedojumu akcijas bija ieplānojuši organizēt līdz 11. septembrim vairākās Rīgas vietās – Ziepniekkalnā, Ķengaragā, Pļavniekos, Purvciemā, Teikā un citur.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl